Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account kendiliğinden kapandı

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Tam 69 oldum gece, 70'i dinglerim diye umut ediyodum ki sabah bi kalktım "your prepaid time has been used up". Kartın limiti falan da dolu olmadıı için gittim account management'a kart bilgilerini tekrar gireyim dedim, kartı kabul etmedi. Gittim yine aynı bankadan (Finansbank) başka bi kart denedim onu da kabul etmedi.
Neyse, kartların ikisinde de yeterli kredi olduundan (ki birinin borcu 0ytl) kıllandım, Blizzard'a mail attım, sabah 10 gibi. Hala cevap gelmemiş. Okuldayım, bekliyorum ben de.
Noluyoruz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı olay için bi konu daha açıldı bu aralar hangisi bilmiyorum. Bikaç kişiye daha bu hatayı vermiş hiçbi şekilde ödeme yapılamıyormuş. Maillerine de yaklasık 15-20günde cevap geliyomus. Geçmesini bekliceksin yada aricaksın. Ban veya onun gibi bişi söz konusu değil. Öyle bi durumda mail geliyor ayrıca verdigi hata çok daha farklı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol, yalnız değilmişim gerçi. Genel bi sorunmuş, çoğu kişi aynı dertten muzdarip. 20 sayfa olmuş şimdiden.
Mavilerden de cevap gelmiş, çözünce bildirecez hepinize demiş. Telefonlar da kilitliymiş ayrıca yoğunluktan, lol.
http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=6104961420&sid=1&pageNo=1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...