Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spell hit rating

tiybek

Öne çıkan mesajlar

Beyler cogu hight rated disc priestde 10 spell hit gemleri veya 15spell hit rating enchi goruyorum glovesde... Spell hit konusunu pek de bilmiyorum gerci ama sadece pve icin gerekli olan bisey diel mi bu yoksa nedir kullanim amaci biraz bilgi verirseniz bu konuda sevinirim :p
Sosyal ağlarda paylaş

Hit rating resisti chance'i düşürüyor. (Melee ya da ranged phys. attacklarda miss vs. düşürdüğü gibi)

Penetrationsa resist ettiği miktarı düşürüyor diye biliyorum. Bu da ress. miktarını azaltan bir etkendir heralde. Örneğin %10 penetration varsa 450 ress. 405 ress.e düşer vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Spell hit rating büyülerinin target'a vurma şansını arttırır. Spell penetration ise örneğin bir priestte shadow buff ı varsa veya resist gear giydiyse onun resistance değerini düşürür.

Garip anlattım biraz ama kısaca spell hit, resistleme şansını azaltır, spell penetration da target'ındaki player, mob, vs'nin resistance değerini düşürür, yine resistleme şansını azaltır. Tek fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Hit rating resisti chance'i düşürüyor. (Melee ya da ranged phys. attacklarda miss vs. düşürdüğü gibi)

Penetrationsa resist ettiği miktarı düşürüyor diye biliyorum. Bu da ress. miktarını azaltan bir etkendir heralde. Örneğin %10 penetration varsa 450 ress. 405 ress.e düşer vs.

+1 , aynen ...

spell hit vurma sansını arttırır, penetration vurdugunda partial resist olabilen bir spellse (binary olmayan) o partial resist miktarını azaltır ...
Sosyal ağlarda paylaş

peneration resilence düşürmüyor benim bildiğim arkadaşın anlattığı gibi olmalı mesela sen fireball cast ettin adamda 100 fire res var kaç spell pen varsa mesela 35 adamın sanki 65 fire resistance si varmış gibi damage yiyecek örneğin 100 res ile %32 resist edicekken %65 ile %21 gibi ( bunlar sallama değer ama benim bildiğim mantık bu )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...