Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

@Mr_Hand: tam onu yazmaya gelmiştim!

ulan bi daha 20.yy'la yeniden başlama imkanım olsa varımı yoğumu programcılığa elektroniğe vericem arkadaş! bak adamlar dilediklerini yapıyorlar. negzel lan! ben lisansüstü bitene kadar dolgu duvar analiz programı yazarım anca kendi keyfime!
Sosyal ağlarda paylaş

aldim nihayet bends iPhonemi :) hatta ordan yaziyorum suanda hehe ancak bi problemim var iTunes ole indirigim app. Yuklemek istedigimde authentication hatasi veriyor internette baktim deauth. Vs bHsediyor AMA tam nedemek istemisler anlayamadim? Shan ozetle herhangi bit sekilde pc deki app yukleyemiyorum a
A missl iPhone ole shop a girersem yukoeyebiliyorum nedir binun olayi? iPhone u restore bile ettim AMA duzelmedi deauth nedir nerdedir bulAmadim :D
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlısıyla bende önümüzdeki cuma alıyorum iphone u. 2 sorum olacak.
1. jailbreak yaparsam appstore deki appleri de yükleyebiliyor muyum
2. hani siyah herkezde var diye beyaz alayim diyorum ama foto harici de hiç görmedim beyazı, güzel mi? daha cok kıza göre gibi mi duruyor? vs.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende 3g olmayan iphone war. aldığımda beri hiç update etmedim aleti tekrar cracklemek gerekir falan die. aldığımdada ben yapmamıstım ztn crack olayını. bole bişi warmı? yada en kolay nerden yapabilirm. bide bluetooth war ama resim falan için kullanılamıo bu alette ancak gelicek ilerde die bişi duymustum. geldimi bole bişi iphone a?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

BSD Subsytem:

Installer’ın uygulamalar deposunda bularak kurabileceğiniz bu uygulama telefonunuzu unix eklentileri ile donatıyor.

OpenSSH:

Telefonunuzu hemen hemen tüm Unix ve Linux işletim sistemlerinde kullanılan bu uygulamayla, güvenli bir iletişim sunucusu haline getirebiliyorsunuz, sadece Itunes programı ile erişebildiğiniz iPhone‘nunuz artık bir ssh istemcisi ile komut satırından erişilebiliyor. OpenSSH ile bütün dosya sistemini yönetecebileceğiniz bir kapı açmış oluyorsunuz. OpenSSH aynı zamanda telefonunuza bir ssh istemcisi kurulmasını da sağlıyor. OpenSSH kurulumundan önce BSD Subsytem kurmalısınız.

Term-vt100:

Artık iPhone‘unuz üzerinden terminal ekranı açabilirsiniz, bu teminal ekranı ile telefonunuzdan uzak makinaların komut satırına erişiminiz mümkün, tabi BSD Subsytem ve OpenSSH kurulumundan sonra bu işlemi yapabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...