Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

görüntülü konuşmada başarılar sene :p sonuçta şu anda yaptığın birşeyi yapamıyor değil. ayrıca burada fiyata göre de konuşmak lazım, dediğim gibi türkiye'deki fiyatıyla kıyaslayınca böyle bir fark oluşuyor. yoksa çok çok daha ucuz bir telefon iphone, bu yüzden kamerası daha dandik, önce yok vs vs. ama o 25-30 uygulamada iphone'un yapamayacağı ne var işte onu merak ediyom ben.

iphone için program yükleme sistemi eleştirilebilir. ama alıştığımız rapidden crackli versiyon indir mantığından sayırıldığımız zaman mantıklı bir sistem. bütün uygulamalar apple kontrolünden geçip yayınlanıyor. yani güvenlik vs problemi yok. kolay bir platform üzerinden işlem yapıyorsun. bi nevi kutulu almak yerine steam kullanmak gibi bişi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide nedense kötülemeyi görev edinmiş insanlara bişey sorucam
argümanlarınızı kendi düşüncelerinize göre mi internete yansıtıyosunuz?

anlamadığım noktlar var, 3g gelmiş 2001 de
ilk 3g telefon sanırım 6650 böle büyük ve çok beğendiğim telefondu gelmiş 2002 de yine aynı yıl 7650 geldi önden arkadan yandan kameralı ve hangi ülke kullandı görüntü konuşma olayını?
japonya, belki kore başka?
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece basit bir örnek verdim Garadia. Adında bile 3G içeren bir telefon video konferansı bırak, MMS bile atamıyor. "Bu böcek 1992'de Afrika'dan muzun içinde geldi" gibi yaklaşmaya gerek yok, dediğim şey açık ve gerçek.

iPhone multitasking bile yapamıyormuş, onu da şu ekşi'deki yazılardan öğrendim iyi oldu :p
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
MMS gondermek nedir ya. Kaldi mi oyle bir sey? Kullanan var mi harbi? Artik butun telefonlar e-mail alip yollayabiliyor, ordan yolluyor millet zaten. MMS nedir lulz.

Ayrica 3G'yi bulunda video konferans yapin.

Next?

Bu mu argüman? Daha neler artık. Bütün telefonlar email falan almıyor, sizin gibi top notch sosyal çevresi yok herkesin :p Email alan telefon kullanan insanlar %30 ise, MMS alanlar %95'tir.

3G ihalesi de yanlış hatırlamıyorsam Kasım veya Aralık'da yapılacak, Mart 2009 gibi de hizmetin verilmesi bekleniyor. Taş çatlasın yaza kalsın hadi.

Senesi dolmadan değiştirecek kadar az mı sevdiniz fanatiği olduğunuz iPhone'u yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.amnesia.com.au/blogimages/iPhoneVersusRock_F498/image_thumb.png

Üstüne üstlük, iPhone'un yapabildiği herşeyi N95 hatta benim N70 bile yapıyor baya baya.Sırf geniş dokunmatik ekran için 1000+$ vermenin var mı?

Ben yakın zamana kadar (1-2 gün öncesi oluyor) iPhone almayı düşünüyordum.Ama sonra N70'e format attım,telefonu ayıkladım düzene soktum.Sonra oturdum düşündüm araştırdım ve 1000+$ ile alacağım şeyin üstüne birde zahmetlere girip app felan yüklemek gerekecek.Üstelik sms felan dokunmtaikte atmak kolay olmayacaktır benim için muhtemelen.

Yani; "benim için geniş dokunmatik ekran çok önemli, ben telefonda dizi seyredicem." gibi bir felsefeniz yoksa iPhone almanın çokta bir mantıgı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Garadia said:
Baggio said:
LathspeLL said:
MMS gondermek nedir ya. Kaldi mi oyle bir sey? Kullanan var mi harbi? Artik butun telefonlar e-mail alip yollayabiliyor, ordan yolluyor millet zaten. MMS nedir lulz.

Ayrica 3G'yi bulunda video konferans yapin.

Next?

Bu mu argüman? Daha neler artık. Bütün telefonlar email falan almıyor, sizin gibi top notch sosyal çevresi yok herkesin :p Email alan telefon kullanan insanlar %30 ise, MMS alanlar %95'tir.

3G ihalesi de yanlış hatırlamıyorsam Kasım veya Aralık'da yapılacak, Mart 2009 gibi de hizmetin verilmesi bekleniyor Taş çatlasın yaza kalsın hadi.

Senesi dolmadan değiştirecek kadar az mı sevdiniz fanatiği olduğunuz iPhone'u yoksa?

3g gelsin 5 sene öncede gelebilirdi ama olay o değil ki video conference yapıcak mısın olay o..

ha ayrıca multitasking

bide omnia ya da n95 yorumlarını okuma o zaman ekşide ölürsün

fail: başka bi başlığa link vericektim video diye onu yazmışım ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
ne icin kullandigina gore degisir de

Ben bunu kaç sayfa önce dedim zaten de, fanboylar durulmuyor sağolsunlar.

İnternet, MP3 ve video izleme insanıysanız, paranız da çok fazlaysa, iPhone iyidir, rahattır, hızlıdır. Onun dışında verilen parayı hakeden bir telefon kesinlikle değil teknik olarak.

Derdim N95 falan da değil, N96 çıktı zaten ne 95'i daha. Ama mesela bir Omnia iPhone'dan iki gömlek üstündür işlevsel olarak, "eyvah multitouch yok" tabi :p

"Dışarda 500$ bizde kazıklıyorlar" da çok bilgili bir argüman değil, bildiğim kadarıyla ya Turkcell gibi komple büyük sözleşme, ya da 500$ + daha ufak sözleşme gibi iki şekilde alınıyor Amerika'da da.
Sosyal ağlarda paylaş

Attığınız bütün mesajlar "benim için yeterli, yæ ona ne gerek var, kişiden kişiye değişir, ahuah napıcan olm video conf'u" şekline girmeye başladı, farkettiniz mi?

Tercih, kullanım, bilgi, statü, sokağa atılabilecek para miktarı, moda takibi vs. gibi birçok açıdan iPhone'u seçebilirsiniz. Ona laf eden yok, ben mi söyleyeceğim nereye nasıl harcayacağınızı?

Gelip açık ve net olan teknik eksiklikleri söyledim diye bozulup da fanboyluk etmeyin yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...