Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ya bu jb falan nedir deliricem herkes bi " iphone'umu jb ile kullanıyorum, rahat ediyorum ha ha ha" diyor.. ben de kullanıcam!

bu jailbreak anlamına geldiğini falan okudum netten, ama bununla ilgili bi topic açılsa hani bilgilendirilse ne işe yarar, ne yapmak lazım gibi? jb özelliğiyle pdf okur muyum mesela?

gerçi sanırım hax konuşmak yasak?
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:
niye milletin seni bilgilendirmesini bekliyorsun? o bilgi internette var, ararsan bulabilirsin.

ayrica zaten pdf okunuyor ki iphone'la? niye jb'lemen gereksin?

Milletin beni bilgilendirmesini istiyorum çünkü burası bir forum. Sen buraya gelip arkadaşlar kılım döndü ne yapmalıyım gibi bir soru sorabiliyorken ben niye soramıyım?

İnternette her bir bilgi var bu forumları kapatalım o zaman?

Ben aklı başında insanlara soruyorum teşekkürler senden bir bilgi beklemiyorum.

1- Hangi programla pdf,xls,doc gibi dosyaları okuyabilirim? Eğer bunu karşılayan bir app yoksa birkaç app de olur sorun değil.

2- JB'nin avantajları neler?
Sosyal ağlarda paylaş

ultrAslan said:
Eger öyle satiliyorsa, yakinda kesin yeni bir model gelecektir.
Geliyor zaten, her yaz yeni bir model gelecek.

Milles: Abi evet hic duyurmadilar neredeyse, ben burda TV reklami mi veya blog mu oyle biseyde gordum sonra baktim gercek. En azindan ABD ve Birlesik Krallik'ta satiliyor su an, 600 dolar civariydi ama yanlis hatirlamiyorsam, biraz fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
ultrAslan said:

Milles: Abi evet hic duyurmadilar neredeyse, ben burda TV reklami mi veya blog mu oyle biseyde gordum sonra baktim gercek. En azindan ABD ve Birlesik Krallik'ta satiliyor su an, 600 dolar civariydi ama yanlis hatirlamiyorsam, biraz fazla.

Bende öyle biliyordum ama birileri yeni sürüm OS geliyor o yüzden cikarmayacaklar demisti, gerek yokmus öyle deniyordu önceki sayfalarda
Sosyal ağlarda paylaş

ultrAslan said:
Penthesilea said:
ultrAslan said:

Bende öyle biliyordum ama birileri yeni sürüm OS geliyor o yüzden cikarmayacaklar demisti, gerek yokmus öyle deniyordu önceki sayfalarda
yok her sene bi model cikaracaklar oyle dediler
ki apple politikasi direk cok mantikli, bok cikarip dokunmatik ekran koysalar uzerine yine herkes alir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...