Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Other good features: Notes Sync, audio/video tags, live streaming, shake to shuffle, Wi-Fi auto login, Stereo Bluetooth, LDAP, iTunes account creation, YouTube ratings, Anti-Philshing, Call Log, Parental Controls, Media Scrubber, OTA profiles, VPN on demand, Languages, YouTube subscriptions, YouTube accounts and Encrypted profiles. Also, auto-fills. The biggest addition here is probably Stereo Bluetooth A2DP support.
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:
aquila said:
gps, bluetooth, video, tethering olaylari var hala.

nasıl yani artık bluetoothdan her şey yollanıyor ? GPS'in kralı var ? Video birazdan gelecek bak görürsün :)

Bluetooth'tan herşeyin yollanması için dosya sistemi bencilliğini bırakmaları gerek, bıraktılar mı? En azından uygulamalar dosya paylaşabiliyor mu herhangi bir şekilde? Önemli o iş benim için biraz.

GPS alıcısı hakikaten çok başarılı da navigasyon yok işte. Map kullanabilen uygulamalara izin gelirse GMaps dışında navigasyon seçenekleri gelişir herhalde, Haziran'da çıkacaksa o da Ağustos'u bulur gerçi.

Flash bekliyordum ben, en büyük hayal kırıklığım o oldu. Video dediğim gibi gelmemiş galiba. MMS ve landscape SMS çok iyi oldu ama, JB etmem belki onlar gelince :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...