Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

2.2.1 sürümünü kurdum iphone a ancak quickpwn programını bir türlü çalıştıramıyorum nereden dl ettiysem uygulama hatası diyor uygulama düzgün olararak başlayamadı (0xc0000135) sonlandırmak için tamam a tıklayın. iphone kaldı böyle sim kartı görmez halde başka jailbreak programı var mı? veya düzgün çalışan bir quickpwn?
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de sorun QuickPwn'da değil, sende. .NET Framework kurarsan çalışır QuickPwn. Biryerlerden de 2.2.1'in firmware dosyasını ayrıca indirmen lazım, onu istiyor JB etmek için QuickPwn.

SIM unlock işi sadece QuickPwn'la olmuyor diye biliyorum bir de, yell0wsn0w mu ne bişey var o iş için de.
Sosyal ağlarda paylaş

benim duyduklarım ve olasılar şunlar:
1. Systemwide cut/copy/paste
2. Push notifications and/or background apps
3. Landscape mode in every Apple app
4. Improvements to Mail
5. Sync notes and to-dos
6. Better app organization
7. Customizable tones
8. Full Bluetooth support
9. MMS
10. Video capture
11. Turn-by-turn directions
12. Application data sharing and syncing
13. Spotlight for iPhone
14. Share Internet with a Mac or PC
15. Voice dialing

ben en çok 1-8-9-10 ile ilgileniyorum. umarım gelirler
Sosyal ağlarda paylaş

behran said:
benim duyduklarım ve olasılar şunlar:
2. Push notifications and/or background apps
4. Improvements to Mail
5. Sync notes and to-dos
7. Customizable tones
8. Full Bluetooth support
9. MMS
10. Video capture
11. Turn-by-turn directions
13. Spotlight for iPhone
15. Voice dialing

ben en çok 1-8-9-10 ile ilgileniyorum. umarım gelirler

bunlarn yarısı bile gelse cok guzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes her istediğini yazmış gibi geldi bana.

Mesela iPhone kamerasında (donanım olarak) video kayıt desteği yok, JB ile kurulabilen video kayıt programları da arka arkaya fotoğraf çekip birleştirerek çekiyor videoyu. Apple'ın AppStore'da video uygulamalarına izin vermemesinin sebebi de buymuş, kamerayı&sistemi aşırı yorması ve pili çok çabuk tüketmesi. Onun için geleceğini sanmam.

Sırf video da değil, bluetooth olsun, tethering olsun, o listedeki birkaç şey Apple'ın gerek iPhone çıkarken, gerek AppStore uygulamalarında reddettiği ve karşı olduğu şeyler.

Onun dışında şu gerçek de var, Apple müşteriyi mümkün olduğunca fazla yolmak isteyen bir şirket, bunların hepsini zart diye bir firmware upgrade ile getirse üçüncü nesil iPhone'a koyacak oyuncağı kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

mukemmel olur onlar gelse, ama gelmeyecegine emin oldugum seyler var benim de, bi de Baggio'nun dedigi gibi Apple'in 3. nesil iPhone'a saklayacagi bicok sey de var.

Tethering mesela, keske gelse ama AT&T 3G kartlari satiyorken notebooklar icin imkani yok.
Ama belki de Apple para bayilir AT&T'ye biraz ve yapar bole bisey, bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

2. Push notifications and/or background apps - 3. nesil ile gelir.
4. Improvements to Mail
5. Sync notes and to-dos
7. Customizable tones
8. Full Bluetooth support - 3. nesil ile gelir.
9. MMS
10. Video capture
11. Turn-by-turn directions - paralı satılır
13. Spotlight for iPhone
15. Voice dialing

üstünü çizdiklerim gelmez diye tahmin ediyorum. bold olanlar olabilir. diğerlerinin de yanına yazdım.

ayrıca bence tethering de beklemeyin. hiç mantıklı olmaz yani apple ın böyle bir şeye resmi destek vermesi.

he bi de iphone'da video kaydı için donanımsal tüm gerekliliklerin olduğunu düşünüyorum. tamamen apple'ın kıllığı bu başka bir şey değil.
yazılım ile kesinlikle yapılabilecek bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

bence gelecekler direkt olarak rekabette iphone'a avantaj saglayarak 3rd gen gelene kadar satislarin devamliligini saglayacak seyler olacaktir. bunu yaparken de 3rd gen icin mecburi olanlar oncelikli olacaktir. o yuzden spotlight, improvements to mail, adobe flash support, push notifications, background apps, copy/paste, sync app data, mms ve landscape mode gelmesi yuksek olanlar. bunlarin disinda kalanlar bence dusuk bir ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

Jason Chen:

Some developers have said they like to have other business models other than the current sell-once model that’s in the App Store. What are some? Subscriptions for magazine developers, additional levels for game devs, and eBook devs, who want to sell one app and sell eBooks inside the app. They’re supporting ALL of these things now with In App Purchase.

Sosyal ağlarda paylaş

[large]LAN!!!!!!!!!!!!!![/large]

Next, is support for Peer to Peer connectivity.

The new multiplayer connectivity allows you to bring up a dialog that lets you find local devices. The services provided are Automatic Discovery over Bluetooth

But this isn’t just for games, it works for ANY P2P application. For example, apps that can send business cards to another phone, in a handshake-like manner.

Sosyal ağlarda paylaş

[large] LAAAAAAAAAN OHA

Next, accessories. There are “thousands and thousands” of developers building accessories.
With the iPhone 3.0 SDK, they’re going to enable accessory developers to make custom applications that can communicate directly with the accessory. For example, an equalizer application on the phone that can control the equalizer on the speaker when it’s docked.

Another example is an FM transmitter. With 3.0, the dev can build an app on the iPhone itself that can control the FM tuner, finding the best frequency to use at the current moment.

An even more esoteric application is for medical devices, like a blood pressure monitor that can dock into the iPhone that allows you to send your blood pressure directly to your doctor after you’ve measured it.

[/large]

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...