Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anlamadım

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

Aldım levelımı eve geldim yukledim patch yaptım ekaunt aldım oyuna girdim karakterimi yarattım(of of :)) oyuna girdiim.Simdi oyunu oretmek icin bi eğitim şeysi koymuşlar ben sıkılırım diye geçtim neyse bi bnanın onune isinladi beni napacam ben :)[signature][hline]
weroqsheth, 25 Nisan 2004 01:57 tarihinde demiş ki

tamam çozdum tencereye tıklicakmısız normal res olmuyo da

Xarsyon Soulforge Ice wizzy of kay
Coming soon Proxa The gimp Mercanery

Sosyal ağlarda paylaş

yeni karakter yaratıp o eğitim şeysi dediğini (tutorial) kesin uygula derim ben ;)
bende 2 günlük oynucuyum ve tutorial sayesinde oyuna ilk girdiğimde bile zorluk çekmeden adapte olabildim. [ragnarok un en çekici yanlarıdan biriside adaptasyon bölümü kolay]
daha sonra da forumda newbie guide bölümünde novice iken hangi yaratıkları keserek lvl atlanır bölümünü okuyup ona göre hemen olaya girişebilirsin ;)
ben birazdan oyuna girerim herhalde, oyunda da karşılaşabiliriz ama tabii nicklerimizi bilmiyoruz :P [ben Stilgar][signature][hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

oyun içinde esc tuşuna bas ve karakter penceresine geri dön gibi bir seçenek var ona bas.
sonra karakter sil tuşu var karakter penceresinin olduğu yerde. orada sil butonu olması lazım. mail adresini güvenlik için giriyorsun ve karakterin siliniyor. sonra pencere çift tıklayarak yeni karakter yaratıyorsun. tutorial ı oyna kesin. beklerim, ben geffen şehrinde olacağım, mage lerin şehri orası. tutorial sonunda soracak sana, nereye gitmek istiyorsun diye. geffen i tercih edersen oradayım ;)[signature][hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kabul ettim orenme seysini (:)) bitti sorularıda doğru bildim bastan basladı sonra sıkıldım daoca girdim bende sarmadi fazla beni cizgfilmvari ne bilim :)[signature][hline]
weroqsheth, 25 Nisan 2004 01:57 tarihinde demiş ki

tamam çozdum tencereye tıklicakmısız normal res olmuyo da

Xarsyon Soulforge Ice wizzy of kay
Coming soon Proxa The gimp Mercanery

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLForGeD, 26 Nisan 2004 15:25 tarihinde demiş ki:
Ya kabul ettim orenme seysini (:)) bitti sorularıda doğru bildim bastan basladı sonra sıkıldım daoca girdim bende sarmadi fazla beni cizgfilmvari ne bilim :)

guzel yani da o zaten :) anime gibi hehe[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkını yemeyelim,

Allah için "ekaunt"da iyi :D[signature][hline]
..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

///Delikanlı Adam Yuvarlak Kalkan Takmaz

===>Baggio, 04 Nisan 2004 17:19 tarihinde demiş ki:
Okulda kompozisyonlara baslik atarken "Kompozisyonnnn" mu yaziyorsunuz? Hayir tabii ki.

Sosyal ağlarda paylaş

eh zaten anime gibi olmasını sevmediysen oyunda sana göre bişi yok, oynanışa bayılmadım ve sinirim bozan birkaç şey var (loot sistemi vb) ama sırf animemsi olması hatırına katlanıyorum, onu da eksi olarak gören biri sevemez bence..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...