Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009'un Demosu Çıktı

mokoko

Öne çıkan mesajlar

TrGamer said:
Konami tarafından geliştirilen futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2009'un demosu yayımlandı. PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii ve PS2 platformları için hazırlanan ve Avrupa'da 17 Ekim 2008 tarihinde piyasaya sürülecek olan oyunun 1.05 GB'lık demosunu bu adresten veya bu adresten indirebilirsiniz.

Demoda Manchester United, Liverpool, Real Madrid, Barcelona, İtalya, Fransa takımları bulunuyor ve demo iki devreden 5'er dakikalık bir maç yapmanıza izin veriyor.

download 1
download 2

bende şu anda indirmeye başladım. merakla bekliorm bakalım Konami geçen seneki hatalarını anlayıp düzeltmiş mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Gayet güzel olmuş, sonunda restart seçeneği bile olmayan 5 dakikalık demodan anlaşıldığı kadarıyla en azından. Son oyunu beğenmeyenler bunu hiç beğenmeyebilir, kolpa gol sayısı daha da azaltılmış duruyor çünküm.

ben 2008i kolpa gol şeysinden dolayı beğenmemiştim şahsen. çok rahat gol atılıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

2008 iyiydi bence ufak tefek(!) buglar dışında.
kalecileri 15-20 kat iyileştirirlerse pek bi sorun kalmaz sanırım.
bi de adriano falan nerflenmeli.
defanstan al sadece koşmaya basarak diğer kaleye kadar git.
ceza sahası görününce şut çek.
kaleciye çarpsın gol girsin.
ibrahimoviçten top alama eliyle koluyla yaklaştırmasın sana hiç falan.dümdüz yürü seni geçsin. gibisinden şeyleri de düzeltirlerse eyw.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar çok sağlam oyun yapmışlar şuana kadar gözüme çarpan iki tane kötü yanı var top havada çok fazla süzülüyo ve depar atarken kamburlaşıyo futbolcular bunlar dışında mükemmele yakın bir oyun olmuş 15 ekimde full versiyon çıkcak.

ulan bende açmıştım demo yayınlandıkdan 1 saat sonra benim konu nereye gitmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:
2008 iyiydi bence ufak tefek(!) buglar dışında.
kalecileri 15-20 kat iyileştirirlerse pek bi sorun kalmaz sanırım.
bi de adriano falan nerflenmeli.
defanstan al sadece koşmaya basarak diğer kaleye kadar git.
ceza sahası görününce şut çek.
kaleciye çarpsın gol girsin.
ibrahimoviçten top alama eliyle koluyla yaklaştırmasın sana hiç falan.dümdüz yürü seni geçsin. gibisinden şeyleri de düzeltirlerse eyw.

adamı interle çok fena dövmüşler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...