Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

disc prie nasıl kesilir ?

Karea

Öne çıkan mesajlar

2v2 için speclenmemiş priest'in kesmesi ihtimal bile değildir. Çünkü duel'da rogue ölürse kendini öldürür. Neden? Çünkü reflective shields. O shield'ı kırıyorsun ama damage'ın yarısı size de geliyor, ve rogue'u asıl öldüren genelde bu. Ama sadece buna ölüyorsa rogue ya gear farkı vardır yada rogue çok tırttır. Ve sadece instantla rogue'a karşı ayakta kalınmaz, yapma etme.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
2v2 için speclenmemiş priest'in kesmesi ihtimal bile değildir. Çünkü duel'da rogue ölürse kendini öldürür. Neden? Çünkü reflective shields. O shield'ı kırıyorsun ama damage'ın yarısı size de geliyor, ve rogue'u asıl öldüren genelde bu. Ama sadece buna ölüyorsa rogue ya gear farkı vardır yada rogue çok tırttır. Ve sadece instantla rogue'a karşı ayakta kalınmaz, yapma etme.

yani s4 bi ref shieldli pri s4 rogue kesmesinin ihtimali yok diyosun
hem rogueum hem priestim var.. pri disc shadowda da mind flay ve imp fear acili yani teketekde sadece imba pve gearli roguelar kesebiliyosa kesiyo... blackout tuttuysa zaten /forfeit yapsinlar orasi da ayri bi mevzuu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay olmaz ama keser. Burada prieste cast ettirmeyen roguelar için konuşuyorum, "Ay ay hemo spamlerken globalcooldown yüüznden kick missledim" roguelarından değil. Ben rogueumla bir üst tierimdeki priestleri kesiyorum, oluyor yani bir ton kısa süreli cooldown var. Nukelamaya çalışmamak, mana kullanmaya zorlamak işin olayı.

Patlatın cooldownları elinizi korkak alıştırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
To give an example of a 1v1 situation vs a priest:

I open with a cs shiv gouge sprint restealth (maximizing the opener b/c rogues are all about getting in control of the fight early on and staying in control by using cd's. Its much easier to maintain momentum with cd's than to regain momentum with them, and much more cd's will have to be used to regain rather than retain, you will also be forced to use cd's at undesirable times when you lose control of the fight. So that basically gives me a guaranteed 4 cp at the least, I come back with a garrote shs ap trinket rupture vanish premed cs expose, fully dotted with an ap trinket, fully exposed, it doesnt get any bigger than that.

demiş neilyokun
Sosyal ağlarda paylaş

S3 zamanında official pri forumlarında prinin bir tanesi 2v2'de peşime takılan roguea nasıl daha fazla dayanabilirim tarzı bir yazı yazmıştı da 20 30 reply vardı hepsi şöyle şöyle yap 1dkye yakın dayanırsın rogue'a bu arada takım arkadaşın da diğerini keser sonra rahatlarsın tarzı birşeyler yazmıştı.

Ben de roguela pvp yaptığım süre içerisinde (s3'ün başında bıraktım rogue oynamayı) disc. prilerden pek çekmedim açıkçası. Tabii bir kick kaçırdığınız anda işler bozuluyor.

Ha bir de bence artık roguelar gouge'u efektif olarak kullanmıyor pek (izlediğim ya da duel attığım roguelar için söylüyorum bunu) halbuki eğer kritik görünen bir zamanda atıp stealh için kaçarsanız adamlar ya trinket kullanıyor ya da size opener hediye ediyorlar. Bir de blind bandaj yaptığınızda trinket kullanıyorlar genelde. Trinket kullanıldıktan sonrası kolay zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Dralnu said:
said:
To give an example of a 1v1 situation vs a priest:

I open with a cs shiv gouge sprint restealth (maximizing the opener b/c rogues are all about getting in control of the fight early on and staying in control by using cd's. Its much easier to maintain momentum with cd's than to regain momentum with them, and much more cd's will have to be used to regain rather than retain, you will also be forced to use cd's at undesirable times when you lose control of the fight. So that basically gives me a guaranteed 4 cp at the least, I come back with a garrote shs ap trinket rupture vanish premed cs expose, fully dotted with an ap trinket, fully exposed, it doesnt get any bigger than that.

demiş neilyokun

Güzel buyurmuş ..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar baştan sona okudum şimdi benim off handi pvp içinde değiştiricek poison u shiv le bulaştırdıktan sonra tekrar eski offhand imi geri getircek macroya... vede bunun gibi rogue ' de olmazsa olmaz macrolara ihtiyacım var elinde bulunan şu şu işe yarıyor diyip macro paylaşacak arkadaşlar varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

#show [OFFHAND WEAPON]
/equipslot 17 [OFFHAND WEAPON]
/cast shiv
/equipslot [modifier:alt] 17 [DEFAULT OFFHAND WEAPON]

ilk bastiginda cantadaki offhand ile shiv atar. sonra alt ile tekrar basarak eski silaha geri donersin. diyelim ki bu macroyu "f" tusuna koydun. "f" tusuna bastiginda offhand silahi degistirip shiv aticak. sonra tekrar eski offhandi kullanmak icin alt + f basman gerekli.

bu arada macroda [OFFHAND WEAPON] ve [DEFAULT OFFHAND WEAPON] yerine kendi silahlarinin ismini yazman gerekli.

edt iki offhandin de adi ayni olursa patlayabilir emin deilim sdfg
ahanda kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle kick kacirmaman lazim, vanis arkasi garroteyi iyi ayarlamak veya duruma gore sapta iyi gider..Burning steps - Pharm Ud rogue benim char, gelmek istersen detayli olarak gosterebilirim duel atarim izlersin :) herhangi bi classlada gosteririm merak ettigin olursa :)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni rogue aldim diye bir hayli okur oldum taktik leri yani genk yapacaksam bile adama 1v1 atmıyor birine saldırmasını bekliyorum bugun çok saglam bir warrior a saldirdim başında 2 mob vardı garrote + hemo ile girdim vanish atıp cs düşündüm.. ama olmadı yakaladi beni hemo spawmlarken hp min 2k kaldığını farkettim ve trinket açıp birşeyler yaptım gözüm kalan 4 cp ye kaydı bir refleks ile kidney kullandım.. evet o 4 saniye onu kesebilmeme yetti yoksa koşan ben olucaktım. iyi gear varsa kimse kesilmez deil cd ve abilityleri iyi kullanabiliyorsam ( ki alışmak zaman alır ) o zaman tabiki zorlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

ya gear da var ama noobun kralıyım herhalde :P
bi ben kesemiyorum anlaşılan disc pri yi

2k ap 400 ressi var
olmuyor kesilmiyor nammusuz

bide bazen benim reflect shield denmidir nedir vanish bozuluyor , bir de düz değil sözde stop attack , cast vanish macrolu vanishim ama arada çıkartıyor beni vanishden namussuz pri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...