Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

disc prie nasıl kesilir ?

Karea

Öne çıkan mesajlar

yeter ya

druid derken şimdi disc prie çıktı başımıza

druid neyse hadi kovalamayı öğrendik arena da yatırabiliyoruz az çok

ama bu disc prie nasıl kesilir

özelikle rog olarak duelde %10 şansla anca alabiliyorum disc priest leri
o da manası bitiyor anca

disc priest nasıl kesilir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız çok rica edicem, rogue olarak ağlanmayınız.

Yani disc priestin bir caster olduğu ve rogue olarak her 10 saniyenin 5'inde adamı kitliyebildiğin, üstünede milyon tane interrupt yeteneği ile adama flash heal bile attırmayacağın gerçeğini bir kenera bıraksakta bir classıda kesemiyeverin lütfen. Hani kesemedeğinizden değilde, bir classıda zor kesin bari diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Yalnız çok rica edicem, rogue olarak ağlanmayınız.

Yani disc priestin bir caster olduğu ve rogue olarak her 10 saniyenin 5'inde adamı kitliyebildiğin, üstünede milyon tane interrupt yeteneği ile adama flash heal bile attırmayacağın gerçeğini bir kenera bıraksakta bir classıda kesemiyeverin lütfen. Hani kesemedeğinizden değilde, bir classıda zor kesin bari diyelim.

+2347829374
şu roguelar ,warlocklar, retri palalar filan whine ediyor ya , bitiyorum yani he.mage oynuorm 3 senedir, dağlara taşlara wurayım kendimi ben de madem.
Sosyal ağlarda paylaş

rog da kesemiyosa kim kessin zilyon tane interrupt cc var :P
Dics pri oynarken haliyle en çok rogran korkar ve zorlanırdım.

Ha bi de şöyle bişey var. Ya iyi oluyor ya kötü. Ortasını görmedim. Ya hunter peti gibi gıdıklıyodu roglar, ya da ortadan 2'ye yarıyodu beni ne hikmetse.

Manası çabuk bitiyor, bitirtçeksin işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ubermensch said:
Disc pri esit gearla roguea kaybediyorsa hemen Warhammer'a baslayip WoW'a bok atsin.

"e$it gear" lafı çok degi$ken bi laf $imdi.
karazhan geari ile e$it olmak var
mh-bt karı$ık olarak e$it olmak var
bt - sw karı$ık e$it olmak var
physical dps için bu çok önemli çünkü gear'ın , özellikle silahın eklediği dps ve surviability artışı caster a göre daha fazla artıyor bi noktadan sonra.
elinde dual azzinoth sw t6ları + guardian/brutal giymi$ rogue u az yava$ kes bence ona yakın bir gear da olsa, yok o gear la caster a ölüorsa o rogue zaten login menusudunde karakterini seçip D E L E T E yazsın, gitsin kız arkada$ falan yapıp orda $ansını denesin.
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi opener:

Sap, ghetto premed ( sap i kırmadan cheapshot+restealth)
Garotte, trinket, shs rupture, vanish premed, cheapshot 5cp expose.

Zaten 4k ya yakın tickliyor dotlar, bundan sonra 2-3 cp daha biriktirip snd açıp yardırmaya başlayabilirsiniz.

bleedler bittikten sonra renew de yoksa priestte çekinmeyin koyun blindi, trinketlarsa zaten kidneyde ağzına vurursunuz trinketlamazsa güzel bir opener daha çıkarın.

Bir de lütfen benim yaptığım gibi kicklerde fail olmayın

=win
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara rogue lar stealth tan çıkınca direkt cos açıyorlardı priestlerin fear refleksi var diye.Ama bu zamanlarda kullanışsız.Şahsen bi disc pri olarak ben her zaman rogue a çok gereksiz yerde cos kullandırtmaya çalışıyorum.Fear yememek bence en büyük olay.Eğer ud rogue değilseniz tabii işiniz biraz daha zor.Bilmiyorum hiç evescrate felan attın mı reflective shielde ama bi aralar yaklaşık 2k ya yakın holy damage vurmuştu benim shield rogue a.O yüzden çok fazla damage yemeden o shieldi eritmekte önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler yorumlara arkadaşlar

şimdi asıl sorunum şu
çoğu arkadaş caster falan demiş disc prie için ama
adam bişi cast etmiyor genelde , cast ettirmem de kolay kolay zaten ama hep instant adamın kullandığı şeyler
trinket de kullanmıyor ve blind ı trinketliyor

diğer class larda olduğu gibi vanish cos kullanmadan combattan çıkıp resetleyemiyorum , resetlettirmiyor

ve adam ressi cap e ulaşmışsa , ki benim duel attığım eleman full brutal olmasa da cap ı yakalamış bi adamdı , sadece gıdıklıyorsunuz

fear ı cos çok zor , o da instant
anca %30 a kadar cos u saklayıp adamın son umudu olası fear ı cos laman lazım ki
o zaman da üzerinde herdaim dot olduğundan vanish le reopener zor a giriyor

+ ks cs resist resist resist resist
Sosyal ağlarda paylaş

MH wound Offhand Cripling ayrıca 2. bi silahda mind poison sürülü olsun macro ile onla shivleyip geri eski silahini tak onun harici hiçbirşey yapamasan bile adam wound poison yüzünden oom olup ölür (pete mutlaka evasion hatta vanish olup kaybolmasınıda bekleyebilirsin) su içmediği sürece priestin birşey yapaması lazim ama tabiiki 1vs1de hiç destek olmassa kesebilir mümkündür.
Sosyal ağlarda paylaş

disc pri keseceksen tier6 gear deep combat ac adrenalini ne guzel iste :P ... ref shieldli pve geari olmayan bi disc pri rogue a yeniliyosa da noobtur ya da roguedan paso crit geldi...
ben disc pri olarak arenada en fazla warriordan cekiyorum yani rogue a fear verip gonderebiliyosun da warrior surekli tepende arkadas surekli de mortal kafanda...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...