Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ayıp Temizlensin!

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Lig çok kirlendi. Öyle bir lig ki altındanda pis kokular çıkıyor. Üstünden de. Yılmaz Vural olayı, Gençler-Trabzon olayı. Sebat'ın kayrılması. Bir çok takım yöneticisi ve futbolcunun çıkıp gönlüm tsden yana demesi falan beni korkutuyor. Son olaylardan sonra federasyon ve trabzonspor takibe alınmalı yöneticileri tek tek göz altına alınıp sorgulanmalı. Son Tribün olayından sonra Avni Aker en az bir maç kapatılmalı. Bu ayıp temizlensin kardeşim. Utanç ligi walla![signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca yusuf, hakan bayraktan ve bi iki kişi daha kadro dışı bırakılmış gazianteptnede umudum kalmadı.
bu seneki fenerbahçe - trabzon maçında açılan pankart gibi Ligde laz istemioruz =)[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Bu karadeniz takımlarına bir sonraki sezon iyi bir ders verilecek eminim bundan. 4 tane karadeniz takımının karşısına 14 tane türk takımı çıkacak çünkü bu olaylardan sonra ve ben bir sonraki sene akçaabat sebat ile birlikte çaykur rizeninde düşeceğine inanıyorum.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden Karadeniz takımlarına sempati duyardım artık nefret ediyorum. Şikeci zavallılar. Bütün pisliklerine rağmen istanbulspor düşmeyecek! Beşiktaş Şampiyon olacak! Fenerbahçe ikinci olup şampiyonlarligine gidecek! Umarım Bursa da düşmez...

Akıl var mantık var Trabzon Şampiyonlar liginde HİÇ BİR ŞEY yapamaz.Akıllı olalaım Beşiktaş Şampiyonlar ligi ön elemesinde seribaşı olacak ve fenerbahçe de avrupada başarılı olma ihtimali olan bir kadro kurabilecek maddi güce sahip ama ts ne yapabilir. HİÇ BİR ŞEY. O yüzden mantıklı olalaım. Bence Türkiye Liginin şampiyonu Beşiktaş olmalı ikinci Fenerbahçe...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Pascal senin söylediğinin gerçekleşmesi için trabzonun en az 2 maç kaybetmesi, fenerbahçenin beşiktaş maçı dahil 2 maç kaybetmesi ve beşiktaşın maç kaybetmemesi lazım ki böyle bir hayalin gerçekleşmesi çok zor. Fenerbahçe şampiyon olacak buna inancım var çünkü beşiktaşla berabere kalıp bütün maçları kazanırsak hem ikili averaj hemde normal averaj bizde olduğu için şampiyon oluruz ama beşiktaşın maalesef ki şansı yok. Bende isterim trabzonun yerine beşiktaş gitsin ama... :([signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Abi Trabzon maçına otobüs kaldıralım böle yaz günü uzun kollu formaTrabzon gocuğu falan giyelim ki Trabzonsporlu olmadığımızdan şüphelenmesinler. Trabzonun aleyhine verilen ilk kararda ( mesela taç ) sahaya girelim yan hakeme küfür ederlim sonra toplu halde sahaya işemeye çalışırken polis gelir bizi götürür trabzonlu yöneticiler bize sahip çıkarlar. hakkumuzu yedurtmeyiz! die bağırırız. Trabzon hükmen yenilir böylelikle Ligteki haksızlıklara son veriririz işte benim nacizane planım bu...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Trabzon taraftarının hastasıyız...

Abi 0-5lik maçta 0-4ken bunlar bağrıyodu yenilsende yensende die daha tezahurat bitmenden bir gol daha yediler ve Stadı birbirine kattılar. Abi daha iki saniye evvel nediodunuz şimdi ne diyonuz be! demek lazım terbiyesizlere[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 25 Nisan 2004 13:54 tarihinde demiş ki:
Bu karadeniz takımlarına bir sonraki sezon iyi bir ders verilecek eminim bundan. 4 tane karadeniz takımının karşısına 14 tane türk takımı çıkacak

bu ne demektir yaa.abartı olmuomu biraz..dersi kim verio!
hem bu trabzona olna güvensizlik nedir?adamlar çıkar şampiyonlar ligine oynar 1-2 maç ondan sonra konuşursunuz...
beşiktaş çıkacağına trabzon çıksın..[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

Marsh saçmalama trabzon puan alamaz. O da yetmez ilk aleyhine verilen taçta sahaya girerler. Hem Avrupa Kupalarından men edilirler hem ülke puanı kaybetmemize neden olur. Bide 0 puanlarken 3 puanları silinir. - 3 puanla Tarihe geçerler.[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...