Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahoo Fantasy Basketball 08-09 Hazırlık

Holy

Öne çıkan mesajlar

nba.com da NBASA başlamış. Fiyatlar daha uçmadan bi rooster yaptım pek de kafa yoramadan üstüne. Şöyle harcadım paramı:

PG Deron Williams 55$
SG Kevin Durant 40$
G Tony Parker 24$
SF Hedo 30$
PF Kevin Garnet 50$
F Carlos Boozer 45$
FC Milsap 17$(kelepir)
C Greg Oden 26$
UTL Kyle Corver 11$

Ehehe şimdi baktımda listeye Jazz taraftarı olduğum biraz belli oldu sanırım. Okur ve Krilenkoyu da düşündüm çünkü takıma almayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba, ben aranıza yeni katıldım ancak bu ligde yer almak çok istiyorum. NBA çok ilgi gösterdiğim bir alan ve kurulacak ligde yer alırsam sonuna kadar takımımla ilgileneceğime söz verebilirim.

Umarım bana da yer vardır.

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

ace said:
Merhaba, ben aranıza yeni katıldım ancak bu ligde yer almak çok istiyorum. NBA çok ilgi gösterdiğim bir alan ve kurulacak ligde yer alırsam sonuna kadar takımımla ilgileneceğime söz verebilirim.

Umarım bana da yer vardır.

Saygılar

ben kefilim arkadaşa
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
nba.com da NBASA başlamış. Fiyatlar daha uçmadan bi rooster yaptım pek de kafa yoramadan üstüne. Şöyle harcadım paramı:

PG Deron Williams 55$
SG Kevin Durant 40$
G Tony Parker 24$
SF Hedo 30$
PF Kevin Garnet 50$
F Carlos Boozer 45$
FC Milsap 17$(kelepir)
C Greg Oden 26$
UTL Kyle Corver 11$

Ehehe şimdi baktımda listeye Jazz taraftarı olduğum biraz belli oldu sanırım. Okur ve Krilenkoyu da düşündüm çünkü takıma almayı.

26 $ Greg Oden için çok iyi,beklenen müthiş patlamayı yapamasa bile,istatistikleri sağlam olacak bu sezon.Yani Millsap'den sadece 9 $ pahalı olması ve KG'nin yarı fiyatına olması şaşırtıcı.Underdog gider.
Sosyal ağlarda paylaş

İsmim Ata, geçen sene forumu incelerken ilgimi çekmişti fantasy basketbol başlığı. NBA ile ilgili haberleri genelde takip etmeye çalışırım, kalburüstü oyuncular dışında oyuncu dağarcığım geniş değildir(utah ve orlando benchi dışında).

Umarım lige kabul edilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...