Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulaklık Tavsiyesi

RayCharles

Öne çıkan mesajlar

ipod un kendi kulaklığını 2 yıldır kullanıyorum, hiç birşeyde olmadı. öyle dikkatli kullanan biriside dğilim sararım kulaklığı etrafına atarın cebime, çanta içinde vs. hiçbir şey olmuyor. ses kaliteside çok iyi, 50 ytl civarı bir fiyatı var, bu fiyat aralığındakilere göre kıyaslayamam ama çok sağlam bi kulaklık.
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:
bass boğuyor abi,

ben ebayden alıcam sanırım. taşıma kabıyla beraber 30-35ytl'ye gelecekti dolar 1.35 iken. taş çatlasa 40 olur. amazondan alıcam, heralde kulaklık da 20-25e falan geliyordur.

beraber alalım, shippingi paylaşalım?

bana mı dedin beraber alalım diye anlamadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:
sen ne tarz bir ses kalitesi bekliyorsun bilemıcem ama bence ipodun ses kalitesi bayağa iyi.Daha önce creative kullanıyordum.Creativeden daha iyi olduğu kesin.

modele göre değişir tabi ama creative ipoddan daha kaliteli ses verir. zen vision:m deki ses mesela mükemmel bi ses. ipod yanından bile geçemez :D ama şu 1gb lık mp3 player ların çıkardığı sesle kıyaslıyosan ipod daha iyidir herhalde :D
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
söylendi mi bilmiyorum
sennheiser? biraz para bayılırsın ama bir ay sonra bozulması gibi bir durum söz konusu olmaz kesinlikle. verdiğin paraya değer yani.

sennheiser kulaklıklar ülkemizde yaygınlaşınca nedense fiyatları biraz daha arttı?!? ama güzel kulaklıkları vardır.

15-20 ytl ye kulaklık alacaksanız sennheiser mx200 alın. aynı fiyata alacağınız tüm kulaklıklardan daha iyi ses veriyor diyebilirim.

ie4 modeli bayağı iyiydi. 100ytl gibi de bi fiyatı vardı en son.
Sosyal ağlarda paylaş

evet 0-30 ytl arasındaki dandik gözüken standart kualklıkları philipsin onun bunun 70 80 ytlliklerini öldürüyor resmen.

ancak cx300 falan da çok abartılıyor birkaç post önce dediğim gibi, kulakiçi olması mecburi değilse mx200 bile daha iyi dengeli ses verme konusunda.

veya kulakiçi şartsa 70 ytl vereceğinize 30-40 ytl daha biriktirin adam gibi bir tane alın.
Sosyal ağlarda paylaş

kulakiçi kulaklıkların da önemli bir dezavantajı var. derinlik çok azalıyor seste. derinliğe önem verenler kulakiçi kulaklıklara yaklaşmasın. cx300 en uygun fiyata alınabilecek en uygun kulakiçi kulaklıklardan biri olduğu için o kadar revaçta.
güzel bi kulakiçi kulaklık için en az 100ytl gözden çıkarmanız lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Fly said:

ancak cx300 falan da çok abartılıyor birkaç post önce dediğim gibi, kulakiçi olması mecburi değilse mx200 bile daha iyi dengeli ses verme konusunda.

Kesinlikle katılmıyorum. Hatta alakasız kulaklıklar ikisi. Mx200 çamur cx300ün yanında.

Ha, cx300ün çok fazla abartıldığı da doğru tabi. Türkiyeye ilk gelen yarım kanal tipli kulaklık olduğundan, daha önce eşantiyonkulaklıklardan baska kulanmamış Türk gençleri sütüne kulaklık tanımıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

yok mx'in hıcbır modelı cx'e rakıp olamaz. ama tamamen katılyıorum cx 300 un abartıldıgına. bır kere monıtor kulaklık degıl. ben aynı fıyata ALTEC-LANSING IM616 modelını onerıyorum, gercekten muthıs bır ses kalıtesıne sahıptır. ebay'den 65 dolar gıbı bır fıyata satın alabılırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...