Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n95 vs iPhone

Waqas

Öne çıkan mesajlar

tartismanin manasi yok ki bu konuda. telefonu ne amacla kullanmak istedigini bilmeli once insan. ben MMS gondermedim hayatimda, eksikligini hissetmiyorum. mailime cok rahat bakiyorum, yaziyorum, okuyorum. internet desen ayni sekilde gayet rahat. muzigim aletin icinde, ayrica ipod tasimama gerek yok, kendi muzigim yetmezse pandora var, online radyolar var. oyun desen istedigini bul indir. navigasyon kanimca zaten telefonda olmamali, apayri bi olay cunku, tak arabana aleti dursun, yururken lazim olucak degil. hadi lazim oldu desek zaten yerini gosteriyo mapste, hatta gmaps oldugu icin directionstan cevredeki yerlere, istedigin seyi search etmeye musait. alet gayet yeterli, en azindan bana yetiyo. MMS zorunlu olsun diyen baska telefon alir.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkçe desteği yok diye almayacak olan kimsenin olduğunu sanmıyorum. Apaçi eline düşecek diye de bi olay yok, ister apaçi ister kıro olsun abi 1400 ü şak diye çıkaran alacak telefonu, bayaa bi satacak yani bence.
Ayrıca açlık sınırında yaşayan bi ülke de değiliz dakikada bir iphone satılma istatistiklerine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:
abi 16 gb hafızası olan bi telefonda niye memory card a ihtiyaç duyasınız ki?

iphone konusunda hiç bi bilgim yok, bişey diyemem ama 16gb çok bişey değil kingpin. bi de, 16gb'ın yeterli olup olmadığına karar vermek apple'a mı kaldı? belki ben manyağım, bütün mp3 arşivimi iphoneda taşımak istiyorum. 5 yıl önce çıkan aletlerde bile bunu yapabilirken (3-4 tane farklı memory cardım vardı, 2 mp3, 1 film, 1depo gibi) şimdi niye yapamıyorum, anlamsız geliyo.

bi şirketin bütün ürünleri de bu kadar antimodüler olmaz ki ama.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün mp3 arşivini cep telefonunda taşıyacak bi teknoloji gelişmedi hocam daha o zaman ipod classic falan alıyorsun öyle takılıyorsun. herşeyin zamanı var :) takacağın kıyrıtık bi memory card ile 100 katına çıkacak değil yani telefonun hafızası. bugün çok beğendiğiniz n95 max 8gb ile piyasada onu da belirtmek isterim. mp3 arşivini de kendi arşivimi hesap ederek yorumladım ddfs.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sorun mp3 arşivi değil, takıp çıkarılability hocam. inatçı apple ürünlerinin aksine, bu kartlar standart olduğu için, her türlü makina arasında bilgisayara gerek duymadan veri aktarımına izin veriyo. fotoğraf makinasındaki kartı çıkar, telefonuna tak fotoları aktar, ona xls dosyalarını aktar nokia telefonuna tak onda bişi yap, olayın amacı bu.

iphone ısrarla hiç kullanmadım hala, internete bağlanmadan ne tür veri transfer özellikleri sunuyo? birisi anlatsa ben de bilgilensem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence veri transfer etmemesi güzel be abi ondan sonra mesela birisi begenio sarkıyı,abi bana göndersene zarttı zurttu...

Bence iPhone'u güzel yapan şeyler:

-Şıklık.
-MP3 çalması.
-Telefon etmesi mesaj göndermesi.
-Net kullanırkenki büyük kolaylık.(Ki bana göre çoook büyük bir + bu,en azından lazım bana)

Bunlardan dolayı almayı düşünüyorum.Aslında sürgülü yada kapaklı bir telefon almayı düşünüyordum ama iPhone hafızası dolu bir nokia'dan çok daha hızlıymış duyduğuma göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...