Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tr-Game Soldat Sunucusu

Larethian

Öne çıkan mesajlar

O kadar akılları yoktur bence. Bu arada niye hucum etmiş ecnebiler, server çok mu hızlı, yoksa değişik bir özellik durumu mu var?[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 24 Nisan 2004 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya yabancılarla alıp veremediğiniz ne var?
ne güzel alternatif player tayfası
serverin limitlerini zorlasalar neyse ama player yokki engelliyorsun[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
bak eski bi teknoloji var bu işler için. bi kesekağıdını alıyosun. içine sıçıyosun. (evet) sonra adamın paspasının üstüne koyup yakıyosun ve zile basıp kaçıyosun. adam kapıyı açıp üstüne basarak söndürmeye çalışıyo. herşey çok güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yabancı = latency demektir , eğer server türkiyedeyse
bu arada ip verirmisin

ecnebiler heryerde iyi ping alıyorlar
bizim türk evlatları heryerde iyi ping alamıyorlar , sadece türk serverında lan dan oynarmış gibi oynayabiliyoruz , adamlar girip bizim türklere yer bırakmayacaklar olmaz öyle şey ...

lobby serverdan kaldırılsın ya

ip verilsin bizlere[signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

Açtığımın 5 dakikasında 14 kişi full oldu ve adamlar çıkmak bilmiyor :)
geceleri sunucu düşüyor ve nedenini çözemedim hala gece giremeyebilirsiniz.
Sunucu Türkiyeden açıldı kablonet bağlantısı malesef elemizden gelen bu şimdilik . Umarım ileride daha iyi bir bağlantıya geçebiiliriz. Sanırım sunucuda lag yok yada bende yok .[signature][hline]Her şey daha iyi bir Online Gaming için...
Arqas Shard
Owner Larethian
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben anlamadım ip niye vermiyon ver de bi ipyi girelim.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...