Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divx Problemi + .BIN dosyası

Exodus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 2 adet problemim var. Yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim;

1) Elimdeki divxlerin bazılarını oynatmaya çalıştığımda audio error'ü alıyorum (Divx Player 2.5).

---

The Video you are opening includes audio data that is not recognized by the Divx Player.

The file contains the following type of data;

Audio Data: Tag 8192

You may need to install a new codec on your computer to listen to the audio. You can either stop playback now or watch the video without audio.

---

En yeni versiyonu bu diye biliyorum Divx Player'ın, yeni versiyonu varsa yada bu problem başka bir yoldan hallediliyorsa aydınlatın beni :)

2) .BIN dosyalarının ne işe yaradığını çözebilmiş değilim. ZIP-nevi bişey olduklarından şüpheleniyorum. Bi bilge varsa yardımcı olabilirmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Codec packler var, içinde genel video ve ses codeclerinin olduğu onlardan birini yüklersen sorun kalmaz sanırım. Nimo's codec pack var gayet rahat bir şey.

Birde Divx Player yerine BSPlayer ı kullanmayı dene son hali çok güzel[signature][hline]Everybody knows.. That's how it goes..
Sosyal ağlarda paylaş

bin ve cue, cd-imageler..
nero ile cd'ye yakabilir, veya deamon tools ile pc içinde açabilirsin.

divx konusunda,
nimo codec pack çek..
mplayer ile çalistir..
eger mplayer çalistimassa mplayer2 dene.. eski ama daha stabil..

eger hata çikarsa gspot çek..
o program ile hatanin ne oldugunu daha iyi anliyabilirsin (codec vs mi yoksa baska bisi mi)
codecleri tek tek görebiliyor..

eger divx player gibi seyleri istiyorsan bsplayer güzel tabi..
ama ben media playera alistim, o da codeclerle birlikte süper bi program oluyor..[signature][hline]rollin' rollin' rollin'
Though the streams are swollen
Keep them doggies rollin'
rawhide

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...