Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve gemi tipleri, özellikleri, iyi yanları, kötü yanları (2008 - 2014)

Gimli

Öne çıkan mesajlar

cengizhan66 said:
Mendoza said:
Munnin ile alacağın range i alamazsın başka hac ile.

eagle 210km ne oldu rengin soldu??

cengiz senden bu noobluğu beklemezdim açıkçası, biri artillery diğeri hybrid. ayrıca turret tracking bonusu yok vs. ha son güncelleme olarakta şunu ekliyim, munin 0-km den 100km ye kadar her hedefi vurabilir. mermi değiştirme sayesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

720mm delik acıyor evet, ama ilk cyclelardan sonra dps acısından hybridinde laserında gerisinde kalıyor, heleki bide reload işin icine girerse, aman aman.

cucuk kadar clip size'ı acıtıyor insanın canını.

ha muninn kralmı evet cunki alet odinin kuzgunu!
Sosyal ağlarda paylaş

eagle 249 km bile olabiliyor battleclinicte fit mevcut ama açılmıyor şuan. Ayrıca tartışmalar kişi üzerinden değilde konu üzerinden devam ederse sevinirim. Cengiz sende amma muhalefet adamsın yaw :D her konuda aksi cevap veriyosun :) plz calm down :P

*Edit 249 km menzilli eagle

( With this setup you can shoot anything withing 249km (max range in EVE).

Stats:

Targeting range: 249km (2 range scripts, 1 no script)
Effective range: 237 + 15 falloff = 252km (optimal scripts)

DPS with Spike M: 188
Volley with Spike M: 659

Scan resosution: 341.3 (6.2 sec for frig, 3.1 sec for MWD frig)

Price according to EFT: 120m

If you're going for pure range, this is THE fitting. )
Sosyal ağlarda paylaş

eagle snipe icin muninle beraber en iyi 2 hac aralarinda cok buyuk fark yok 100 km uzeri hacler icin gereginden fazla bi range ama fleet battle icin 2 gemide hem pahali hemde gereksiz iyi bi eagle veya munin pilotu isen zaten bs ye biniyor olman gerekir bs varkende fleetbattle a snipe hacle gitmek ne kadar dogru tartısmaya acık..
bunun yanı sıra eagle yerine ferox cok daha iyi bi gemi benim tecrubelerime gore...
Sosyal ağlarda paylaş

cengizhan66 said:
amarr crusier lere karsimi? hangi frigate arbirator u yenebiliyo t2 frig de yenemez hatta duruma gore vagabondda rapier de (geminin adini dogruyaamadim kusra bakmayin) amarr a laf soyletmem XD amarr best

daha trial'dayken aldigim ilk kill'im punisher'la bir amarr cruiser'ına karsiydi.

kill
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:
nanao fleete bs ile katılamazsın ama muninn ile katılabilirsin.

tabikide haklısın ama vagabond varken nano fleette muninn ne kadar dogru olur bilmiyorum eagle ve munin tipik gate camp gemileridir 100+ km de durursun buble icinde cikani patlatirsin..

senin dedigin gibi nano fleetlerede girersin fleet battle'a machie ile gelenler olduktan sonra hersey mumkun =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bir tane de ben yazayım sayet DPS olarak bahsediyorsak Nano Apocalypse denemenizi tavsiye ederim.Simdi bazı cok bılmısler cıkıp Nano BS mi olur yaw dicek onlara fırsat vermeden ben kendı tecrubelerımı paylasayım ama fittingi gizlidir kendiniz bulunuz =))

Bu gemıyı daha once bır fleet kurarak denedık ve basarısı sabıttır 30 Apocalypse tek cycle da baska bır bs'i indirebilirsiniz artı agilitysi de diger hacler kadardır.

Gereksınımlerı Amarr BS 5 ve Energy Weapon Rigging 4

Tavsiye ederim deneyin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...