Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSK beni begenmedi

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Azmom kankutum, buradaki ev arkadasimla gelmeden once yaptirdik askerlik islemlerini, onun gozler 8'er miyop ve curuk raporu aldi.

Benim 6.5 miyop 1.5 astigmat, bikac gun daha televizyon izlesem tutacakti uhuh.

Baris halinde askerlige elverisli degildir diyo onun belge, bi daha ugrasmicak askerlik falan. Belki kilo durumunda seneden seneye kontrol vardir onu bilmiyorum da cok buyuk serrefsizlik yapmislar, ulan zaten hayatinin icine ediyo bu askerlik, uzerine bi de hadi anasini satayim yapayim da bari kurtulayim rahat rahat kariyer yapayim hayatimi kurayim diyorsun bu sefer de boyle killik yapiyorlar iyice bombok ediyolar durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Azmom kankutum, buradaki ev arkadasimla gelmeden once yaptirdik askerlik islemlerini, onun gozler 8'er miyop ve curuk raporu aldi.

Benim 6.5 miyop 1.5 astigmat, bikac gun daha televizyon izlesem tutacakti uhuh.

Baris halinde askerlige elverisli degildir diyo onun belge, bi daha ugrasmicak askerlik falan. Belki kilo durumunda seneden seneye kontrol vardir onu bilmiyorum da cok buyuk serrefsizlik yapmislar, ulan zaten hayatinin icine ediyo bu askerlik, uzerine bi de hadi anasini satayim yapayim da bari kurtulayim rahat rahat kariyer yapayim hayatimi kurayim diyorsun bu sefer de boyle killik yapiyorlar iyice bombok ediyolar durumu.

aynen oyle. heriflere YALVARDIM nolur alin allah askina diye, 1 sene bekletmeyin illet herifler diye ama dinlemediler, ben de alacam curugumu sddsg.
Sosyal ağlarda paylaş

askerlik güzel bisey bence. insanları bi düzene sokuyo, disipline sokuyo. vücutlarınız sekle girerken bi yandan da ülken icin biseyler yapmıs oluyosun. o askerlik calısmalarını yaparken bi zamanlar insanların kendilerini, ailelerini ulkelerini kurtarmak icin neleri goze aldıgını daha iyi anlıyosun.
zorunlu bi gorev olması, secim hakkı vermemeleri guzel bisey bence.
onurlu bisey askere gitmek
kacmaya calısmayı serefli olmayan bi dusunce olarak goruyorum ben o yuzden.
fazla emperyalist bi bakıs askere gitmek istemeyeninki bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
177 yim 175 olctu er, bir de kilom 110 olunca senden asker olmaz dediler. 100'un altina inmem gerekiyormus.

her sene curuk alma diye bisi yok biliyorum, 1-2 kere aldigin zaman curuk karari cikartiyorsun ve bidaha sormuyorlar. ama kac kere lazim bilmiyorum :D

bizim bi arkadaş aldıydı kilodan çürük raporu
hala o kiloları vermeye uğraşıyo şu an :P
sanırım öle her yıl kontrol falan yok yani
ama baya bi aldıydı kilo yani 110 falan değil
135mi ne öle bişi olduydu adam 185 falan boy
tam oranı ne acaba bunun
gerçi banane ben sitseler alamam o kadar kilo 193 boy var herhalde 150 falan olmam gerekir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Herifler almadi beni :/ 1 yil dinlendirmemi aldim... ve gitmek icin yalvardim resmen, bir an once kurtulayim diye ama almadilar. sisko da degilim, ama gel gor ki kilo boy endeksine aykiri biriymisim...

Simdi beni cok kizdirdilar, curuk almaya kasacacam. Kac kere daha dinlendirilirsem alirim curuk raporumu? :P

3. kontrolden sonra çürüğe çıkıyosun. eğer umudu tamamen kesmişlerse, adam olmaz bundan derlerse 2. de de veriyorlar.

bi arkadaşıma 2. seferde verdiler zayıflamaz bu ayı diye =) raporu aldıktan sonra tığ gibi oldu çocuk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...