Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Blood (2008) - HBO

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Sir.Enis said:

Cystein said:

Üst spoya cevap ve ekstra bisiler iste

Talbot kimi öldürüyor yahu. Adam sadece 700 yasında.
Sookienin gotu fit fit atarken dönüp bir de coot ve kız arkadaşı hakkında "trash" yorumunu yapabilmesi = epic. Bı de anlamadığım tara nerden biliyor were'lerin v içtiğini falan ?

talbot 700 yaşındayım demiyor ki 700 yıldır beraberiz diyor sanırım ? dönüştürücüsü oysa bilmem tabi
+ cidden homolardan nefret etmiyorum ama öpüşme sahneleri flnda biraz tiksindiriyor :/

e evet.3k yasindayim dedi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Sir.Enis said:

Cystein said:

Üst spoya cevap ve ekstra bisiler iste

Talbot kimi öldürüyor yahu. Adam sadece 700 yasında.
Sookienin gotu fit fit atarken dönüp bir de coot ve kız arkadaşı hakkında "trash" yorumunu yapabilmesi = epic. Bı de anlamadığım tara nerden biliyor were'lerin v içtiğini falan ?

talbot 700 yaşındayım demiyor ki 700 yıldır beraberiz diyor sanırım ? dönüştürücüsü oysa bilmem tabi
+ cidden homolardan nefret etmiyorum ama öpüşme sahneleri flnda biraz tiksindiriyor :/

e evet.3k yasindayim dedi zaten.

3k diyen king talbot uzun saçlı olan wife hani :D
Sosyal ağlarda paylaş

simdi izlemedigim bolumleri izledim. super gidiyor dizi ama yetmiyor resmen.

6.bolum

eric feci bi plan yapmıs gibi. bill de surekli acıların cocugu ya. paso olucek duruma dusuyor.

kac yasında bu bill. cok mu dandik vampir nedir? eric kadar olmasını beklemiyorum ama az da olsa guclu diye dusunuyodum.

Sosyal ağlarda paylaş

Sookie her bölümde en az 10 kez tehdit savurup 15 kez kıçının üstüne geri oturtulmaya doyamadi gitti. Neye neyine guveniyosun ya? Hele o boş salak gözleri... Böyle sağlam bı tokat atıp doğru yola sokucaksin...
Bu arada tara resmen leş yahu çok kötü. Samle sevisirkene sami oynayan eleman "dizinin en tas kıziyla sevisiorm huhu" falan demişti. Amerikalılar ne midesiz lan orda jessica varken bill in makeri varken adı her neyse... Atarlandim gece gece. Bu arada crystal ne ayak ya var mı teorisi olan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...