Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş-Fenerbahçe maçına ...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

bakalım pazar günü işim olmazsa eski açığa kombineyle gelicem.ne işim varsa sanki....:) bakalım bi ama....[signature][hline]Yıllardır Yiyip Duruyoruz, Tabaklar Dolusu, Cacık ve de Salata, Ama Yine de Azalma Değil, Artış Var Hıyar Sayısında, Bu da Demektir Ki, Hıyarlık İnsanoğlunun Mayasında...
Sosyal ağlarda paylaş

ben nonosu kesin dövücem.
Nonoss topla adamlarını gümüşsuyu yokuşuna gel!!!
Görelim delikanlılığını :)

Eski açık kalmamış.Kalsaydı oraya alıcaktım.
Nonos ve diğer paticik halkında olupda fener taraftarına gidicek arkadaşlardan şimdiden özür diliyorum.Küfürde haddimizi aşabiliriz.Anlayışla karşılıyacağınızı umut ediyorum.
Hepinize içtenlikle sevgi ve saygı diliyorum...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

haydi be bjk...al şu maçı be...
belki bk tarafına girecem...(beleş..)[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 23 Nisan 2004 14:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ay siz hala bilete par mı veriyıonuz:Ppp

valla bu da benim ilk beleş maçım olcak.. [signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan zaten ne zaman açık tribüne girsem birisi yapışıyor abi Beşiktaş aşkına sok bizi bu sene şampiyonuz sok bizide beraber bağralım diyolar.

bi kere 6. olduğumuz sezon kombine vardı beleşçi geldi
Son haftalar uefaya bile gidemiyoruz
geldi bu
-Abi sok beni ben girince hep kazanıyoruz uğurlu geliyor vallahi sok bu sene şampiyonuz zaten *BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ*
-Lan olm lig bitti son 3 hafta uefaya gidemiyoruz ne şampiyonu sie...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

[b]Arkadaslar gecen macta bakıyorum lıg tv ye mac baslamadan once fener macı ben gs lıyım ama bızde lıg tv war ızlıyım fln neyse bı bakıyorum polisler fln arabada arama yapalım demısler arabadan Satır Balta Katana(uocular bılır) gıbı bıcaklar cıkmıs ben gozlerıme ınanamadım bole sey olmaz naapıyo bunlar samuray fln mı bunnar:) yenılıncede allah bılır hara kiri yaparlar dhasduhasudas :P[signature][hline][b]¦¯`¤²¤†§yßrô†¤²¤`¯¦| †GaLaTa§aRaY† | ¯¯¬§¢howNôMér¢Y¬¯¯
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...