Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jigolo

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

mide ister.jigolo olunca butun mankenler sana para verip kucagına oturmuolar yani.

erkekleride istermisin bilmiyorum ama hani brad pitt değilsen 45-60 arası bayanlarla yapabilirsin bu işi

başlama noktasını bilmiyorum ama belli yaşı geçmiş bi kaç kadınla birlikte ol.beğenirlerse seni arkadaşlarına önerebilirler bilemicem hiç jigolo olmadım
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:
soru : nasıl?

Heh, valla sadece fikirlerimi söyledim, yani tanıdığım felan yok bu konularda bilgili vesaire.

Muhtemelen konaklama yerlerinin barları ( lüks hoteller ), biraz ağzın laf yapıcak, bara oturucaksın, iltifat ile vesaire biriyle tanışırsın, aynı yerlere takılmalısın, bakımlı, yakışıklı ve belli bir sermayen olmalı.

Yani benim düşüncelerim bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

jigolo olabilmek için önce bazı şeyleri gözdençıkarmış olmak gereklidir bu bazı şeylere örnek insanın cinselliğe bakış açısı ve bundan duyduğu haz olabilir.Öncelikle Türkiye gibi bir memlekette bir kadın bir ekekle beraber olmak için üzerine para ödüyorsa bu kadın büyükçekmece sahilinde kumsala şemsiye deliği açabilen gençlerimizin bile beraber olmak istemeyeceği nitelikte bir kadındır. Bu yüzden jigolo olmak isteyen sevgili arkadaşım bu kararınla genç ve erkek olmanın getirdiği hazlardan vazgeçmiş olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...