Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hitman'in filmi iyiymiş...

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Bana da ikinci sınıf bi aksiyon filmi gibi gelmişti. Timothy Olyphant denen amcayı ne akla hizmet koymuşlar başrole onu da hiç anlamadım zaten. Kafayı kazıtmakla hitman olunsaydı bizim kuruyemişçi mustafa abiyi koyardık oraya, ne güzel ortam yapardı hepimizi de görürdü sonra xD
Sosyal ağlarda paylaş

Filmde oyuna en çok benzeyen yer elemanın diğer bir ajanla ölüm kalım savaşı verirken metroydu yanılmıyorsam,metronun biyerlerinde merdivenlerden sallana sallana aşağıya inişiydi..Omuzlar sallanış silahı tutuş tam hitmandi.Gerisi yalandı.
Hele türkiyenin yansıtılışına büyük öfke duydum.Sarıklı ve cübbeli sakallı abazan insanlar evet biz türkler peh!

Edip:Gece gece düşük cümleler.
Sosyal ağlarda paylaş

Eter iyi diyon ama şimdi gidip nişantaşında bebekte lüks arabların semtlerin olduğu yerlerde çekseler farklı olur galatnın etrafında farklı oluyor.İstanbulda çok lüks yerlerde var vasat yerlerde.sen sürekli vasatı gösterirsen bilmeyen adam heryeri öyle sanar
Sosyal ağlarda paylaş

kendimizden utanan bi milletiz. "BİZİ KÖTÜ GÖSTERİYOLAR" e öylesin çünkü dingil.

lafım forumdaki arkadaşa değil basında falan çıkıyor ya "türkiyeyi kötü gösterdiler ÖÖÖÖ" diye, onlaradır. gerçekten olmadığımız şekilde gösterildiğimiz bi film hatırlamıyorum ben. geceyarısı ekspresi'ni izlemedim tamamen ama başında bi karakol sahnesi var "şiddet kullanan türk polisi" durumu var filmde (sanırsam türkiyede çıkan çıngarlar o sahne yüzünden çıktı). 1 kişi çıksın desin türkiyede polis şiddet kullanmaz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...