Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 dosyalarını midi 'ye çevirecek program ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

mp3 lerimi cd ye track olarak koymak istiyorum öyle bildiğiniz yardımcı programlar var mı ?[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

oha midiye çevrilebiliceğini hiç sanmıyorum
midi sadece notalardan oluşan birşeydir sadece notaları yazar bilgisayar notalara göre çalar her bilgisayarda midinin sesi farklıdır
mesela benim bilgisayarda midiler çok zikindirik arkadaşın yeni bilgisayarda cillop[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
bak eski bi teknoloji var bu işler için. bi kesekağıdını alıyosun. içine sıçıyosun. (evet) sonra adamın paspasının üstüne koyup yakıyosun ve zile basıp kaçıyosun. adam kapıyı açıp üstüne basarak söndürmeye çalışıyo. herşey çok güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Faydası olur mu bilmiyorum ama ben cep telefonu melodisi amaçlı olarak istediğim parçaları mysongbook.com'dan "guitar pro" dosyası olarak indiriyorum, orda istediğim uzunluğa getirip telefona yüklüyorum.

Bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım seve seve[signature][hline]Kenderleme, 14 February 2004 16:22 tarihinde demiş ki:
Elizabeth'in de sevgililer gününü kutladım!
Sosyal ağlarda paylaş

ya midi dedim ama wav miydi uzantının adı ona çevirmek istiyorum bizim müzik seti mp3 calmıyor o yüzden[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

yeterli yardım gelmez ise malesef konu dışına açıcam hiç yapmadığım şey çok acil bir durum çünkü ![signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

wav ise kolay...herangi bi converter bunu çok rahat yapar...önerim dbPOWER kullan çok kolay kullanımı var..
htta gel veriyim..[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world
these are the pale deaths which man miscall their lives
all these i cannot bear to witness any longer
cannot the kingdom of salvation take me home

:rock:To LiVe iS To Die:rock:

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 23 Nisan 2004 15:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

converter nedir öncelikle ?
zararlı bir program deildir demi
? nasıl vereceksin bir de :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Kingpin bildiğim kadarı ile hiçbir cd player (çok aşmış diilse)
cd içinde folder olarak bulunan wav, mp3, midi çalmaz sanırım
çalması için cdye Audio formatında kaydedicen mp3lerini
Nasıl bişi dersen bende bilmiyorum ama folder olarka olmuyor direk müzik cdsi oluyor[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Nisan 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
bak eski bi teknoloji var bu işler için. bi kesekağıdını alıyosun. içine sıçıyosun. (evet) sonra adamın paspasının üstüne koyup yakıyosun ve zile basıp kaçıyosun. adam kapıyı açıp üstüne basarak söndürmeye çalışıyo. herşey çok güzel oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abicim anlatamadım size galiba mp3 dosyalarını winamp 2.75 li versiyonunda normal müzik setinde çalıştıracak dosya türünce dönüştürüyordum track işte ..
bu arada müzik seti yamaha-philips[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

converter müzik dosyalarını birbirine çevirir...zararsızdır sadece windows çöker..
eğer kartala gelirsen hemen veriyim sana...
bu arada evet aşmış değilse wav çalamazsın ama writer vrsa bi audio cd yap..[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world

Sosyal ağlarda paylaş

audio cd yapacam ama mp3 leri
audio ya çeviremiyorum ![signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

nası yani asıl mp3 ler acudio ya cevrilir....nası bi prog kullanıyorsun nero diil mi..[signature][hline]when a man lies he murders some part of the world

Sosyal ağlarda paylaş

deniyorum bakalım inşallah olur olursa bu akşam party time :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...