Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

King's Bounty: The Legend

sniper

Öne çıkan mesajlar

Damlarlar yakında. Zorluk ta, oyunun ortalarından sonra kalmıyor zaten, birde mage sen bitti.

Bu arada, ilk oyun için yine ikimiz konuşmuşuz ve oyunda hala, malesef diğer ırklar yok. Gerçi her unit e ulaşabiliyoruz bir şekilde, pek gerek de olmayabilirmiş, sadece farklı ırka, farklı skill tree güzel olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten pek kasmamışlar gibi exp. a. misal ayrı ayrı hikayeleri olan chest of rage deki tipler nere, bu konuşmayan ejdercik nere...

skill treelerdeki ufak tefek değişiklikler güzel olmuş.

archer, swordsmanlerin özelliklerinin ve reserve olayının kendiliğinden gelmeleri filan da iyi olmuş.

adventure map büyülerine pek bi anlam veremedim...

daha fazla ilerlemedim sayılır gerçi. 10-11 civarıyım... şu ana kadar pek kolay değildi mage'le ama higher magic'i aldım yeni; umutluyum :).
Sosyal ağlarda paylaş

Mage ken, dist. lvl 3 + Geyser lvl 3 = win, birde şu her turn başında ve senin ordun her adam kesişinde gelen mana skill lerini alınca, bir combat boyunca 4-5 kere rahat yapılıyor, lvl 30 larda.

O ejder daha yavru. Haklarında söylentiler var, ancient ların soyundan diye. Sanki bir yerde karşılaştığım bir ejder de bahsedecekti de lafı ağzına tıktım. Sanırım, oyunun sonunu onu geliştirerek getiricez.

Adventure iki kere işime yaradı. Bir, rage im yetmiyordu bir skill e, birde bir companion 20 int istiyordu, onu kandırdım. Onun dışında collosus var, lvl5 unit getiriyor random, ama senin leadership ine bağlı olarak geliyor. Dragon lar gelene kadar bekletiyorum onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Leadership olayını sevmedim yahu. Hem yükseltmesi zor, hem de öyle kalabalık ordular yapamıyorsun M&M gibi.

Zatem Mage açtım, oyunun başından beri Fireball ile bitiriyorum bütün savaşları. Askerler de sayıca az olduklarından çok bir işe yaramıyorlar.

Bir de bu Rage critical oranını arttırmak dışında ne işe yarar? Spirit fln demişte o spiritler ne? Yüksek olması iyi midir?
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Bu Leadership olayını sevmedim yahu. Hem yükseltmesi zor, hem de öyle kalabalık ordular yapamıyorsun M&M gibi.

Zatem Mage açtım, oyunun başından beri Fireball ile bitiriyorum bütün savaşları. Askerler de sayıca az olduklarından çok bir işe yaramıyorlar.

daha çok başındasın... kalabalık ordunda oluyor askerin de...

Apis said:

Bu arada savaşların sonunda elde edilen Exp. miktarı da çok düşük. Savaşmak cazip bir seçenek olmaktan çıkmış.

pek öyle bi sorun yok oyunun geri kalanında. dediğim gibi chest i yeni aldıysan baya başlardasın.

yanlız princess te de büyü olayını pek değiştirmemişler. chaos dışında büyü nerdeyse kullanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama companion ların başka olayları var. Mesela bende elf bir büyücü var. Arada wanderer scroll yapıp veriyor, birde mana mı ful restore ediyor, cd si var ama. Gerçi senin bana öğretebileceğin bir şey kalmadı ben gidiyorum dedi, otur yerine dedim, combatta kırdım ağzını, 15 mana potion da ordan verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
İlk defa HOMM benzeri bir oyun oynuyorum.. Hoşuma gitti başlangıç olarak... Bu arada HOMM online ın çıkışı yaklaşıyor galiba.. buna mı benzeyecek acaba... İlk izlenimim, HOMM online böyle olsa fena olmaz dedim...
Bu arada level dergisi King's Bounty nin tam sürümünü veriyor bu ay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...