Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

King's Bounty: The Legend

sniper

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunda bende acaip sacma bi sey oldu.Oyun acılıyor 1-2 sn sora görüntü gidiyor;ama arkadan sesler gelmeye devma ediyor işte.Alt tab yapıyorsun,görüntü geliyor 2 sn sonra yine hop gidiyor sacmalık.

Araştırdım baya,bu sorunu yaşayan insanlar varmıs işte,yapımcıları sorunu çözmeye calısıyor diye admin yazı atmıs 7 ay önce eh.Sonucta kursagımda kaldı oynayamadım oyunu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Su oyunu sırf yapımcıları aynı diye heroesle karşılaştırmışsınız ya, ondansonrada begenmedim demişsiniz. Şu oyunu oynayıp eleştirecekseniz şöyle yapın, 1990 da çıkan orijinal versiyonu oynayın, ondan sonra heroes 1 2 3 herhangi birini oynayın ondan sonra bu yeni oyunla heroes 5 i karşılaştırın. İlk 1990daki King's bounty oynamadan oynayınca ettiniz laflar bana çok boş geliyor. Fıstık gibi oyun olmuş.

Ha bir takım denge problemleri varmı var ama bu konuda örnek göstermem gerekirse Vampire The Masquarade: Bloodlines derim. Vanilla VtmB nin buglarını sagır sultan dahi bilir, ama official patch + troika kapandıtkan sonraki player patchlerle efsane oyun olduguda su götürmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...