Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekaretini 1 milyon Euro'ya satıyor.

oper

Öne çıkan mesajlar

kitana baya iddialı konusmus
bu kıza da hayırlı ugurlu olsun. acık acık kendilerini satıyolar insanlar artık. para pesinde kosmak yerine keske biraz duyguları fln ogrenmeye ugrassa.
cinselligin sevginin bi dısavurumu oldugunu ya da fiziksel cekimle fln ortaya cıktıgını ogrenseymis.

parayı alıp uniye gidicek belki ama en basit ve en cok mutlu eden seyleri ogrenemeden mezun olucak
Sosyal ağlarda paylaş

hep orda bi yerde izliyosun beni d mi=)

ons de olsa en azından fiziksel bi cekim hissettiin adamla takılıyosun. sen seciyosun yani. bu kız gibi ortaya atıp kim isterse gotursun beni su kadar paraya demiyosun

trde oldugunu dusunsenize bu olayın. gobekli bıyıklı kıllı tesbihli 40 yasındaki amca veriyorum parayı layan diyo...iuvvv=S
Sosyal ağlarda paylaş

dunno said:
kitana baya iddialı konusmus
bu kıza da hayırlı ugurlu olsun. acık acık kendilerini satıyolar insanlar artık. para pesinde kosmak yerine keske biraz duyguları fln ogrenmeye ugrassa.
cinselligin sevginin bi dısavurumu oldugunu ya da fiziksel cekimle fln ortaya cıktıgını ogrenseymis.

parayı alıp uniye gidicek belki ama en basit ve en cok mutlu eden seyleri ogrenemeden mezun olucak

+1

burs falan alamıyomuymuş kendisi ya da diğer bütün insanlar gibi çalışamıyo muymuş anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

smash said:
[
burs falan alamıyomuymuş kendisi ya da diğer bütün insanlar gibi çalışamıyo muymuş anlamadım

haber olmak gundemde kalmak istemistır buyuk ihtimal bi yandan da para kazanırım demistir oh ne guzel hayat.
70lik bir amcanın o parayı vermesiyle haberin daha ilginc hale gelmesini umit ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...