Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beni destekler misiniz (en azından fikirlerinizi yazmanızı rica edicem :d )

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

ses said:
Off-topic:Betada feral droodler rogue'lara %20 fark mı atıyorlar dps'de?Yok artık...Ayrıca şu anda ferallerin Rogue'a yakın dps yaptığı falan yok live'da.Tabi benim oyunu bıraktığım son bir ayda inanılmaz değişiklikler olmadıysa.

Gerçekten feraller şuan açık ara önde dps'de ama bunun sebebi feralin itemlerle çok berbat scale oluyor olması. Aynı item seviyesinde ilk başlarda böyle büyük farkla öndede olsa druidler roguelar arayı hızla kapayacak ve T9 seviyelerine gelince açık ara farkıda atacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
yannız gözden kaçan bişii var sanırım blizzard daha önce soyle bi acıklama yapmıştı , artik druidlere özel feral gear yapmayacaz , rogue ile ortak paydada buluşacaklar diye...

yani öküzümsü armor rakamlı druid gearları göremeyeceğiz (normal stats nerfi dısında bu gear deişiminide unutmayın)

işte evet sebebi de şu:

Blue post:

So you might wonder why don't we just whack a big wad of armor into the dire bear form. We very well could do that, but then that might mean that in PvP resto druids would gain an unintended advantage.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
2) We can heal ourselves for 30% of our health every 3 mins. for 100 rage!!
Nevermind, they gave warriors the ability to heal themsleves for 30% health every 3 mins.....for 15 rage

Survival Instincts (NEW TIER 3 TALENT) - When activated, this ability temporarily grants you 30% of your maximum health for 20 sec while in Bear Form, Cat Form, or Dire Bear Form. After the effect expires, the health is lost. Instant, 5 min cooldown

Dworgian said:
4
7) We have swipe!! the best AE ability for 3-4 mobs!! wait...they nerfed this in BC, and took away the threat bonus, then further nerfed it in WOTLK......
Oh, and nevermind, thunderclap is now causing 3 times as much threat as swipe, AND causes a debuff to the mobs. Oh, and they have shockwave.....an unlimited mob AE attack that stuns the mobs and causes threat. Did I mention they nerfed swipe? twice?

# Berserk revamped - Now when activated, this ability causes your Mangle (Bear) ability to hit up to 3 targets and have no cooldown, and reduces the energy cost of all your Cat Form abilities by 50%. Lasts 15 sec. You cannot use Tiger's Fury while Berserk is active. Clears the effect of Fear and makes you immune to Fear for the duration.

Başka ne sorunu vardı druidlerin :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

# Berserk revamped - Now when activated, this ability causes your Mangle (Bear) ability to hit up to 3 targets and have no cooldown, and reduces the energy cost of all your Cat Form abilities by 50%. Lasts 15 sec. You cannot use Tiger's Fury while Berserk is active. Clears the effect of Fear and makes you immune to Fear for the duration.

Hah, bu olmuş işte. Böyle yapsınlar lafım yok o zaman. =P Ama en son nerf'te hakikaten bir halta yaramayan bir özellik olmuştu hani.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:
http://www.worldofraids.com/gallery/showimage.php?i=3553&c=15

şunu görüp bide destek mi vericektim

İşte en uyuz olduğum oyuncu tipi. QQ ettii class ın nası scale olduğunu bilmez ama 2300 ap yi görünce qq yu basar.

Al sana deadly gladiator itemi:
http://wotlk.wowhead.com/?item=42332
Muhtemelen naxx drop undan daha düşük seviye bi itemdir ama yinede 203.6 dps

203.6 yazısı senin mi silahın daha iyi benm mi tartışması yapan çocuklar için referans noktası değildir 203.6 dps dediğin 2850.4 dps le aynı şeydir yani kısacası druid itemini azio.

Edit: Ya valla restoyla feral ne kadar ayrı dünyalar olsada druidlerden çok kuyruk acısı var hiç druidleri nerflemeyin deme havası yok oyunda :p

Ama bencede haklısın çok fena olmuş bölede. Bence druid lerin warior lar kadar iyi tanklayabilmesi lazm. Hydrid terimi artık insanların dilinde sakız oldu wow da hydrid diye bişey kalmadı min/max oyunu oldu. Şu anda warrior larda en az druidler kadar hybrid hem dps hem tank talent ları var...

Şimdi insanlar dicek HOOOAPP SEN NE DİON YA FORM DEİŞTİRİP HEAL ATIOLAR. Böle insanlarla çok tartıştım ama sizide ikna edemicem... Tek isteğim açın bi druid tank talent ı ve gearıyla 10saniyede 3 heal atın soora bear form a geççek mananız kalmasında görim sizi.

Note: Hayır ben druid deilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
BaaL said:
http://www.worldofraids.com/gallery/showimage.php?i=3553&c=15

şunu görüp bide destek mi vericektim

İşte en uyuz olduğum oyuncu tipi. QQ ettii class ın nası scale olduğunu bilmez ama 2300 ap yi görünce qq yu basar.

i'd rather qq instead of having your iq.
der ve kaçarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:

203.6 yazısı senin mi silahın daha iyi benm mi tartışması yapan çocuklar için referans noktası değildir 203.6 dps dediğin 2850.4 dps le aynı şeydir yani kısacası druid itemini ezio.

Ama bencede haklısın çok fena olmuş bölede. Bence druid lerin warior lar kadar iyi tanklayabilmesi lazm.

25man naxx drop ları da 200 dps.
2h warrior silahının druidin itemini ezmesine bozulmuşsun, belli ki hoşuna gitmemiş.
bir druid warrior ile dps yarıştıramadıgı için bozulabilecek BUFF US diyebilecek yüzsüzlüğü yapacak noktaya gelmişse bu benim değil blizzardın suçu.

aynı druid 2 satır altta warrior kadar iyi tanklayabilmeli diyorsa. bu gayet normal konusulabiliyorsa bu da blizzardın suçudur benim değil.

aynı druid combatta battle res, innervate,cyclone atan druid, root spam yapan druid. diğer konulardada HİÇ ÇEKİNMEDEN diger classlara eşit olmak istiyorsa. xeyim öyle FRP nin SCENARIO nun CLASS BALANCE ın ben kökünü.

git bir wc1-wc2-wc3 de druid nedir ne değildir incele gel. yani öyle bir noktaya geldi ki artık. wow bambakşa bir druid yarattı size laf söyleyince çok yüzsüz bir şekilde herşeyi isteyebiliyorsunuz utanmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlarda doyum noktası yok ya. ben bunu fark ettim.
pre-tbc druidle oynayan insanlar bile sizin kadar ağlamıyordu yemin billah. gerçekten. ve hiçbirşeyleri yoktu.
blizzardın eli ayarsız bunu herkes bilir , buffladılar hayvan gibi, bu şekil bıraktılar ellemeden, ve siz öyle bir havaya girdiniz ki artık aynı druid (guildimde var böyle bir adam mesela, tek illidan kill de 3 tane chest aldı kimse istemediginden) brutallus da healer olmazsa healer hayvan gibi, dps eksik olursa cat form 1600 dps hayvan gibi buff, tank olmazsa bear form hayvan gibi tank, ve daha da gelip "ay olmadı ama yaa" diyebiliyor o bile, size şöyle bir blizzard amcanın ağır bir şamar atıp öyle uzunca bir oynatması gerek ki kendinize gelin.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
QQ ettii class ın nası scale olduğunu bilmez

scale ettiğini bilmek de neyse. böyle şekil terimler kullanınca çok biliyorum havasına mı giriyosunuz kendi kendinize onu da merak ediyorum bazen. ingilizce türkçe karışığında değil de.
scale etmek ne demek ya ? itemlardan nasıl faydalandıgını de, hangi statdan ne bonus aldığını de, ap den nasıl etkilendiğin de. 2 sen US serverlarinda oynadım scale etmek lafını sadece "paticik ingilizcesi"nde görüyorum.

ayrıca istersen hiç scale etme. 2400 ap çocuk oyuncagı değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:

Şimdi insanlar dicek HOOOAPP SEN NE DİON YA FORM DEİŞTİRİP HEAL ATIOLAR. Böle insanlarla çok tartıştım ama sizide ikna edemicem... Tek isteğim açın bi druid tank talent ı ve gearıyla 10saniyede 3 heal atın soora bear form a geççek mananız kalmasında görim sizi.

Note: Hayır ben druid deilim.

dur alkışlıcam :D
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:
Oturanboaa said:

203.6 yazısı senin mi silahın daha iyi benm mi tartışması yapan çocuklar için referans noktası değildir 203.6 dps dediğin 2850.4 dps le aynı şeydir yani kısacası druid itemini ezio.

Ama bencede haklısın çok fena olmuş bölede. Bence druid lerin warior lar kadar iyi tanklayabilmesi lazm.

25man naxx drop ları da 200 dps.
2h warrior silahının druidin itemini ezmesine bozulmuşsun, belli ki hoşuna gitmemiş.
bir druid warrior ile dps yarıştıramadıgı için bozulabilecek BUFF US diyebilecek yüzsüzlüğü yapacak noktaya gelmişse bu benim değil blizzardın suçu.

aynı druid 2 satır altta warrior kadar iyi tanklayabilmeli diyorsa. bu gayet normal konusulabiliyorsa bu da blizzardın suçudur benim değil.

aynı druid combatta battle res, innervate,cyclone atan druid, root spam yapan druid. diğer konulardada HİÇ ÇEKİNMEDEN diger classlara eşit olmak istiyorsa. xeyim öyle FRP nin SCENARIO nun CLASS BALANCE ın ben kökünü.

git bir wc1-wc2-wc3 de druid nedir ne değildir incele gel. yani öyle bir noktaya geldi ki artık. wow bambakşa bir druid yarattı size laf söyleyince çok yüzsüz bir şekilde herşeyi isteyebiliyorsunuz utanmadan.

sen,

1) benim yazımı okumamışsın.

2) betadaki yeni talentleriyle druid- warior karşılaştıran spoiler ı okumamışsın.

warrior da bi innervate bi battle res yok gerisi druidle aynı/daha iyi.

3) biz druidler warrior kadar tanklayalım demedik onu diyen blizz.

4) biz dioruz ki "give us our armor back and if you are sick of resto arena druids using "dire bear", take that talent to deep feral tree AND STOP NERFING OUR BEAR FOR FERALS SAKE!!"

5) DRUIDLER HER CLASS A EŞİT OLMAK İSTEMİOLAR

6) alıntı yaptıgın adam druid bile değil

hayır bi de sora "her şeyi istemeyin edepli olun lan" tarzı bi yazı yazıosun utanmadan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...