Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banlanan acc

Barbekü

Öne çıkan mesajlar

benim bundan aylar önce daha böle illidan felan yok doğmamış t5 var sadece o zamanlarda bi rogue um vardı çinlilere kiralamaıştım günlük 6 euro dan sonra 3-5 gün sonra şifresini deiştirdim adamlarıda sildim msnden ondan bi 5-6 gün sonra account permanently banned tarzında bi yazı çıkmaya başladı acaba affetmişlermidir bi yalvarsam açarlarmı ? (t5 im bile vardı ya :(( )
Sosyal ağlarda paylaş

Barbekü said:
permanently banned

accountun yalan olmuş, blizzardın kitabında af diye bişey yazsa şu an olduğundan 2 katı daha fazla lamer barındırıyor olurdu oyun.

scorch said:
imkansız , silmişlerdir bile charı

banlanan accountun içinde yer alan charlar databasede durur, silinmez. teset etmek için banlanan charlarından bi tanesini yeni accountunda fliste ekleyerek deneyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Barbekü said:
benim bundan aylar önce daha böle illidan felan yok doğmamış t5 var sadece o zamanlarda bi rogue um vardı çinlilere kiralamaıştım günlük 6 euro dan sonra 3-5 gün sonra şifresini deiştirdim adamlarıda sildim msnden ondan bi 5-6 gün sonra account permanently banned tarzında bi yazı çıkmaya başladı acaba affetmişlermidir bi yalvarsam açarlarmı ? (t5 im bile vardı ya :(( )

Neden kiralama gereği duymuşlar ki ? Genelde hackliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
çinliye hesabını günlük 6 eur gibi iğrenç ucuz bi rakama kiralamak komik çünkü.

hesabını satsan ve 1000 eur fln alsan ok dicem de.

sen benim ekonomik durumumbiliomusunki günlük 6 euro aylı k180 euro eder havadan gelen para ya komik diyosun ?

ayrıca satmak/kiralamak farklı şeyler sattıgını geri alamassın ama kiraladıgın hep senindir istediğin zaman oynarrsın
Sosyal ağlarda paylaş

Barbekü said:
Dworgian said:
çinliye hesabını günlük 6 eur gibi iğrenç ucuz bi rakama kiralamak komik çünkü.

hesabını satsan ve 1000 eur fln alsan ok dicem de.

sen benim ekonomik durumumbiliomusunki günlük 6 euro aylı k180 euro eder havadan gelen para ya komik diyosun ?

ayrıca satmak/kiralamak farklı şeyler sattıgını geri alamassın ama kiraladıgın hep senindir istediğin zaman oynarrsın

pardon da hesabını 4 5 gün sonra geri almışsın bu da totalde 30 eur eder. eğer 3 4 ay kiralamış sonra ban yemiş olsan şunu yazmış olurdum "abi boşver ya almışsın işte 500+ eur yenisini kasarsın zaten satsan o kadar ederdi"

yaptıgın gerçekten saçma bişeymiş bunu buraya yazdıgında böyle yorumlar geleceğini de tahmin etmiş olmalıydın sinirini git çinlilerden çıkar istersen?
Sosyal ağlarda paylaş

insanların görüşleri vardır.

benim görüşüme göre o kadar uğraştıgın hesabımı eğer totalde 500 600 eur kar etmiceksem kiralamak "saçma". ekonomik durum diosun. ok haklısın ihtiyacın vardır paraya. ama o zaman da o 10k yı hesabı kiralamadan satmaman yazık olmuş gerçekten keşke ilk önce onu elden çıkarsaydın.

ve madem 10k yı unuttun, keşke 1 2 ay o hesaptan eur kar elde etseydin de 10k yı da boşverseydin. password u değiştirmeseydin. bunu yapman da garip olmuş.

en azından elinde 30 eur + kapalı bi hesap olmaz daha fazla eur para olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş kiralamış hesabı alan eleman parayı sanırım bug la kasmış bu arkadaşta ooOoO $$$ deyip parayı satmaya kalkışınca bizim çinli o parayı sanada yaretmem deyip hesabı banlatmış..

ava giden avlanmış..

paraya ihtiyacım var diyen adam bu tarz oyunlar oynamaz ..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...