Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account Suspend or Hacking

oktayca

Öne çıkan mesajlar

dun yf kullanmadan girdim oyuna 10 dakka sonra falan biraz afk oldum 5 dakka sonunda geldigimde dc oldugumu gordum ekranda tekrar girmeye calistigimda sifre yanlis dedi. siteden sifre resetleyip yenisini aldigimda 1 gunluk ban yedigimi gordum.

yanliz soyle birsey olmustu ilk girdigimde modem resetledi tekrar modem baglandiktan sonra girdigimde sanirim 5 dakka sora dc olmus char.

bizim ipler statik olmadigi icin farkli kisi olarak algilamis olabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

evet masterhablo böyle bişeyden bahsetmiş mavi postta bağlı olunan IP bağlı kaldığı sürede değişmemeli demişde bi internet bağlantısı dinamikde olsa bir kere bağlandımı bağlı kaldığı sürede IP si değişmez bu tamamiyle blizin yeni eklemesi gibi geliyor bana, adamlar farkında bunun YF stream yapıyor bazen sanırım streamları algılıyor artık wow.exe buda bun yediriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

su an ben ve 2 arkadas da aynı payment block sorununu yaşıyoruz ve evet freedom un 15 nolu serverından almanya bazlı bır server onla bağlandıktan sonra 1 gunluk ban yedık sonrasında malum accaunt acıldı ama payment block oldu şimdi ugrasıyoruz onu açtırmaya... sakın almanya serverlarıyla baglanmayın özellikle 15 i sakın kullanmayın...

Payment block ıcın gm le konustum maıl at dedı , 2 tane maıl attım webform dan gelen giden yok henuz bugun arkadas ingiltereye telefon etti telefondakı abla ilgilencem demiş bakalım onun ki düzelirse bende telefon edicem ingiltereye..
Sosyal ağlarda paylaş

bende yiğenimle ortak oynuyorum hergece bi ben bi o giriyor ama hiç sorun yaşamadık belki yurtdışı ip leri işin içine girince banlanıyorsunuzdur mesela turkiyeden giriyorsun arkadaşın kalkıp almanyadan giriyor.. yf de bu mantık o ip üzerinden girmiyormu ? ve sonuç ban ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben bişey sorucam bu background downloaderin bi hedesi var ben bunu yeni yükledim launcherden girdiğinizde yüklüyor downloaderi güncelliyor, freedom kullananlar launcher kullanmadığından atlamıştır bu adımı bende böyle oldu sizdede buysa durum bu olabilir. freedomsuz şu anda çalışıyor oyun ban yiyenler bunu yüklememişmiydi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sabah benimde oldu eheh yiğen aradı abi şifreyimi değiştin dedi yoo yiğen dedim.. ee o zaman hexzor dedi.. bende uykuluydum.. yataktan bir fırladım WTF diye diye.. pc açtım hemen maile girdim baktım bliz 2 mail atmış bide şifre.. dedim kendi kendime yine blizz sapıttı salaklaştı yat uyu oğlum.. yiğen mi noldu ? hala hexzor hexzor diye spawmlıyor beni uyurken..
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:
Beyler sizin accountlar açıldımı 24 saat sonra benimki hala açılmadı ortalama ne kadar beklediniz normalmi bu durum acaba yoksa başka bi olaymı var bende

benim accaunt 24 saatte acıldıda 4 gündür Payment Method Blocked mesajı cıkıyor hala düzelmedi. her yolu denıyoruz bakalım bir sonuc alırsak yazıcam burayada
Sosyal ağlarda paylaş

Allah belalarını versin ,Topic i başlatan arkadaş ile aynı anlatılan hikaye benim de başıma geldi , hem 2 kere.
Bende yaw sifreyi bilen eden yok, kim bu beni hacklemeye calışan diye düşünüyorum.
Evde YF kullaniyorum.2 kere başıma geldi 24 saat suspend olayı.Sanırım her iki suspend olayında da server 15 te idim.Onceden de kullaniyordum ben bu server 15 i , herhangi bir sorun olmiyordu.Yalnız gecen haftalarda server 15 cöktü, bende fransız serveri 21 den baglanmaya başlamıştım.Ondan sonra bakıtım server 15 acılmış tekrardan, onla baglanmaya başladım 1 gun sonra suspend geldi.Hack filan zannederek dedim dur aratayım aleti şifre değiştirdim ,herhangi bir sorun yok. Devam ettim server 15 le bağalanmaya.3 gun sonra gene pasword reset account suspend.YF ve Server 15 ikilisinden dolayı bir hata mı var ? yoksa o serverde bir olay mı var anlamış değilim.
Odeme suresi de bitti dur bakalaım kabul edecekler mi kredi kartını tekrardan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...