Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

Oyun bana da çok hızlı geldi,heryerini kurcaladım ama hız yavaşlatma yok,1.5 gb ram var ama ekran kartı geforce fx 5200 ve 128 mb,takılıyo bazen oyunda.Birde stad efektlerini kısmama rağmen taraftar görülüyor maç oynanırken bu da arasıra kasıyo.2008'de stad efektlerini kapatınca taraftar görünmüyor oyunda gayet güzel oynanıyordu:( Galiba 2008'e dönücem
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece boyu become a legend diye kastırdım. kafayı yedim. Top player da oynuyorum tamam anlıyorum bu benim işimi daha fazla zorlaştırması gerek ama...

top player da oynuyorum diye bütün takımın saçmalaması mı gerek? Tüm takımı kontrol etsem çok rahat kazanacağım maçları takım üst süte kaybediyor.

Orta sıralardaki bir takıma transfer oldum. Ben geldikten sonra takım dibe düştü işin komik yanı ben bu maçların hiç birinde ilk 11 e giremedim. Takım nerdeyse maç kazanamadı. (maçların 80% inde sahada da değilim)

Konaminin kötü takım = yavaş takımdır mantığı devam ediyor. Birilerinin konamiye bir insanın hızlı olmasının futbol yeteneğiyle alakası olmadığını anlatamalı. Kötü takım mı seçtin youncuların hızlı koşamazlar. Ama seç iyi bir takımı en yavaş adam bilem hala tazı gibin kalıyor.

Bu legend modu kafayı yedirtecek bana hele ki sahada yapay zekanın yetersiz futbolu yok mu...
Sosyal ağlarda paylaş

Jaan said:

Konaminin kötü takım = yavaş takımdır mantığı devam ediyor. Birilerinin konamiye bir insanın hızlı olmasının futbol yeteneğiyle alakası olmadığını anlatamalı. Kötü takım mı seçtin youncuların hızlı koşamazlar. Ama seç iyi bir takımı en yavaş adam bilem hala tazı gibin kalıyor.

işte pes'in en buyuk kotuluklerindn biri.
Sosyal ağlarda paylaş

düzeltiyorum konamiye göre bütün kötü takımlar hem yavaştır hem de fiziksel olarak güçsüz takımlardır.

iki kişi zayıf takım seçip oynarsa güzel oluyyor orası doğru ama. İyi takımla kötü takım arasındaki bağlantının böle bir şeyden geçmesi kötü.

Bir tane Hücuma dönük orta saha oyuncusu yarattım zidane hesabı :P sonra fark ettim ki takımı gerçek zidane gelse kurtaramaz. Oynayabildiğim dakikalarda resmen her türlü hareketi denedim. ama olmadı olmadı. Takıma doğru dürüst gol attıramadım. (assist yapamadım ama benim başlattığım atak gol oldu) Ayrıca ilk 2 sene işkenceymiş resmen paso yedek paso yedek. Oyuncu skili gelişmesi için strengthen diye bir şey deimşler iyi hoş da maç olmayan haftalarda sıfır gelişme. Oyuncuların en çok gelişme kaydettiği yerler sezon öncesi kamplardır. Hiç bir hazırlık maçı yok. (ya da ben göremedim)

Yarattığınız oyuncuyla training yapılamıyor.

ayrıcana konami kamera konusunda çok sıçmış. Aksiyon olsun diye player kamerasını seçtim. kamera beni arkamdan takip edeceğine sık sık benim önüme geçip karakteri önden gösteriyor. E tabi haliyle insan önünü görmeden şut çekemiyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bişi daha war. ya ben neden serbest wuruslarda kendi sahama dooru top atamıorm. illa ileri mi atmak zorundaym. ancak ne kdr eksikleri kotulukleri olsada fifa her zmnki gibi leş. nedense fifa oynarken ne adamın sutunu kendim attığımı hissedebilirm nede pas werirken ki bu da bence pesin en ii ozelliği. top sendeyken paslaşırken oyunu oynadığımı hissediorm :D
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyuna hollanda liginde başladım. devre arası transferler felan oldu 2. defre en azından takıma girebiliyordum. Bir takımla karşılaştık ben yedeğim ilk yarı. Rakip takım gol attı. Golü atan adam Selçuk Şahin !! bildiğiniz fenerbahçeli olanı hemde.

Ne ara transfer olmuşç. Ne ara hücuma dönük oynamya başlamış... Tabi oyun içerisinde sert bir faulüme maruz kaldı 2. yarı :P (sarı kart gördüm ama değdi :P )
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğini yaptım ama bende ters tepti toggie,daha da bi yavaşladı oyun 8-),resolution (740*480)3/2 yapınca oyun kendine geliyor amma çözünürlük düştüğü için görüntü kalitesi azaldı,napalım yavaş oynayacağıma biraz renkleri ayarlayınca bu sorunda düzeliyor ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...