Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:
%100 değil %110 bende orjinal pes alıcam bu sene . Prudent kapışırız artık. Şimdi ne zaman vitrinlerde yerini alıcak ? (cevabının bir kaç sayfa geride olduğuna eminim ama üşendim :p )

edıt: Gerek kalmadı buldum

sendit'ten almanı tavsiye ederim çok daha ucuza geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynadım, 2 maç yaptım yalnız.

kadrolar için konami YUH diyorum başka hiçbirşey diyemiyorum. cidden yani yuh. bu ne be ? ingiltere liginin falan lisansı yok. cl de 13 takım lisanslı topu topu. yine patchlere kaldık.

maç arasında çıkan ekrandan istatistikleri falan kaldırmışlardı, geri koymuşlar. aferin keratalara.

kanatlardan atak yaparken arapaslar baya iyi veriliyo. BAYA ama. süper olmuş. ortalar da daha gerçekçi, kayarak şutlar falan tam olmuş kanat atakları. pas isteyen oyuncular görebiliyorsunuz arada bi vs.

yalnız taçlar, yanlardan yapılan ortaların falan saçmalıkları aynen korunuyo.

become a legend ı pek sevmedim, orj. serverlarda oynamaktan vazgeçtim gibi birşey. hamachi olur umarım.

ama pes 2007 den kötü değil kesinlikle. fakat daha iyisini bekliyordum, ne yalan söliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

legend modda tek bir adami kontrol edebiliyoruz? gerı kalanı bilgisayar kontrol ediyor, e ben mal mal forvette bekliyorum pas gelmiyor bile hiç, online mi yoksa bu olayın tadı?

Azmodai said:
Azmodai said:
be a legend modunda alt taraftaki numaralar ne oluyor? olumlu hareket yaptikca yaniyor sanki sirayla ama anlamadim tam... biri aciklayabilir mi?

benim anladıgım o pas sayısı :P

bende bişiler falan sandım ,sonra baktım her pasta takımın yaptığı bir artıyor, başka bir olayı varsa bilen anlatsın
Sosyal ağlarda paylaş

kaleciler imba değil 2008deki gibi, gayet de normal olmuşlar, yanından geçen plaseleri falan ters tarafa atladılarsa engelleyemiyorlar. ayrıca van der sar nasıl gerçekte o kazık boyuyla dengesiz gibi duruyorsa oyunda da tıpatıp aynısını yapmışlar çok hoşuma gitti hehehe. kalede van der sar var diyor insan yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun edit bölümünden registre player başlığından istediğiniz oyuncuyu istediğiniz takıma koyabilirsiniz.ManU'ya berbatov'u ve inter'e quaresma ve muntari'yi aldım bile.Diğer takımların kadrosu güncel geldi bana göre.Ha bi de chelsea'den sheva2yı geçrdim milan'a.2 dakikalık iş ;)
Sosyal ağlarda paylaş

kolay, ona laf yok ta, hadi lisans cikaracak kadar para vermek istemiyorsun yillardir futbol oyunlarindaki en iyi satis rakkamlarina sahip olmana ragmen... bari transferleri dogru yap yahu. Yani oyunda o kadar cok takim da yok 1 kisinin 1-2 gunde update edebilecegi seyler bunlar.

Bunlar konamiye yakismayacak cok ufak usengeclikler.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
kolay, ona laf yok ta, hadi lisans cikaracak kadar para vermek istemiyorsun yillardir futbol oyunlarindaki en iyi satis rakkamlarina sahip olmana ragmen... bari transferleri dogru yap yahu. Yani oyunda o kadar cok takim da yok 1 kisinin 1-2 gunde update edebilecegi seyler bunlar.

Bunlar konamiye yakismayacak cok ufak usengeclikler.

lisans çıkmamasının sebebi lisansların fifada olması diye duymuştum ? yoksa para var huzur var ama EA den lisans alamıyor gibi bişiler duymuştum, yamuluyorsam duzeltın.
Sosyal ağlarda paylaş

cl lisansı fifanında bitmişti ondan bu sene daha büyük para vererek 4sene aldı cl haklarını pes.oyun online mod çok eğlenceli olcak gibi ama tek kişi oynarken biraz sıkıcı geliyo istediğin zaman pas alamıyosun aralara depar attığında direk önüne atmıyolar topu bunun bir çözümü olsa güzel olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

pes2009 min. gereksinim olarak pixel shader 2.0 istiyomuş.
bendeki bütün özellikler tutuyo şu 2.0 dışında.
oynayabilir miyim ki?

flatout2de falan da pixelshader 2.0 istiyodu ama ben oynuyodum bu ekran kartımla.
sorun olur mu ki ya?

(ati radeon 9700 falan yazmış bide min. olarak.bendeki kart 9250 olmalı.)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.sendit.com/sendit/9996451.product
http://www.gameseek.co.uk/pd/PCqq1mzzpvsx4/Pro-Evolution-Soccer-2009-PES-2009-
http://www.game.co.uk/PC/Sport/Football/~r336354/Pro-Evolution-Soccer-2009/?s=

pre-order olarak almazsanız ~10£ gibi ekstra ücret ödemeniz gerekecek muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Konami'nin tüm oyun platformlarını içeren güncelleme dosyasını (OF- option file) 25/26 ekim günü download a sunacağı açıklandı.

Güncellemenin niye oyunla birlikte gelmediğini , neleri içerdiğini açıklamışlar.

OK, lets get this sorted.

Q) When is the OF released?

A) 25/26 October.

devamı;

Q) So why has the OF been delayed?

A) The official Konami update being released early November. Because of the update having such a massive effect on the game we have to start the kit importing again on a unedited OF. This includes finishing off kits we thought would be licensed after the update.

Q) So why is it taking so long to import the kits?

A) Our OF Editor Carl Brooks is a graphics designer and artist, and is using his skills to create incredible detailed and accurate kit templates. This process takes time, as he uses photoshop to its full capacity. Its not a case of importing photos, Carl makes all the templates free hand. The results, as you have seen, are magnificent and wont be achievable from everyone. Accept no imitation, our OF will be the real deal. Unfortunately due to the complexity, it takes Carl a lot of time. The restart has put us 7 days behind schedule.

Q) Will the update affect any OF?

A) Well sure it will. The update not only sorts out transfers, but it also will rectify certain licenses (i.e. Spanish League teams). Because if this any data on the OF will have to be deleted. Right now we dont know anything else or anything concrete, but such an update that effects so many elements will have an adverse effects on such things like option files.

Q) So what happens to the Bundesliga?

A) Well right now I’m fuming about the whole issue. I spent hours getting it ready and the squads sorted, only to find out this update makes all the hard work obsolete. I will restart the work after the update hits, but right now there’s no ETA on it.

Q) Will future updates effect our OF?

A) Who knows, it depends on how large the updates are. But I suspect it will, which is a bummer.

Q) Any Xbox 360 OF plans?

A) We’ve said this a million times, but there are NO plans for a X360 OF. Until Microsoft make option file sharing accessible for everyone and easy we wont touch it.

Q) Will the OF work on the US or Japanese version?

A) No.

Q) How do I import the OF into the game?

A) Its a simple case of downloading the file onto your PC then transferring it onto your PS3 via a USB memory stick. Obviously guys there will be a tutorial on this when the OF will be released.

http://www.winningelevenblog.com/news/of-explained/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...