Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurda taşınıyorum

pogodi

Öne çıkan mesajlar

kitana said:
kişisel.

allahın bilmişi ağzını kırarım senin. burda benim vermek istediğim mesaj sesu ve mortiseydi, kişisel bişey yok.
yurt öyle herhangi yurtkur yurdu değil. buram buram devlet dairesi kokuyor ama gayet temiz. ayrıca gittim kalcağım odaya baktım gençler pek sıcak davrandılar. yani gazozuma ilaç atıcak derecede iyi davrandılar. hırsızlık çok oluyo diyolar yurtlarda ama odada dolaplar açıktı, laptoplar falan vardı. yani kime sorsam çok iyi diyo o yurt için. neyse ne işte.
ayrıca bütün kızlar pistir diyenler; sizin karşınıza "kız" çıkmamış, domuz çıkmış. saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

obsesifik said:
izmirdeki yoldansa istanbuldaki yol daha çekilmez ya. izmirden celal bayar ı kazanan biri bile yani manisadan bahsediorum farklı il :D ev tutmuyor sen ne diyorsun ki bırak balçovadan bornova en uzak mesafe desek kampüs bağlamında ya da buca 1 saatte gidiyorsun

rahat 1.5 saat en az buca-bornova
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:
obsesifik said:
izmirdeki yoldansa istanbuldaki yol daha çekilmez ya. izmirden celal bayar ı kazanan biri bile yani manisadan bahsediorum farklı il :D ev tutmuyor sen ne diyorsun ki bırak balçovadan bornova en uzak mesafe desek kampüs bağlamında ya da buca 1 saatte gidiyorsun

rahat 1.5 saat en az buca-bornova

çeken bilir. başladı yine yaklaştıkça gözümde büyümeye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...