Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve Veyron uygun fiyatı ile Türkiye'de

paramecium

Öne çıkan mesajlar

Cons said:
bu arada vergisiz alımda 6 ayda 1 dışarı çıkartıp sokmak gerekiyor arabayı.

Maalesef o bildigini sandıgın turde olmuyor.Araba 6 ay tr de kalmıssa bir 6ay da yurtdısında kalması gerekıyor , veyahut sen tr de 1 ay kaldın cıktın sora tekrar girdin 2 ay kaldın bu surelerın toplamı max 6 ay oldumu tr de arabanın kalışı yasaklanıyor taki bir 6 ay araba yurtdısında sure gecırene kadar... Yani direk 6 ay sonunda sınırdan geciyim U donus yapıp tekrar giriyim diye birşey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Mojito said:
Cons said:
bu arada vergisiz alımda 6 ayda 1 dışarı çıkartıp sokmak gerekiyor arabayı.

Maalesef o bildigini sandıgın turde olmuyor.Araba 6 ay tr de kalmıssa bir 6ay da yurtdısında kalması gerekıyor , veyahut sen tr de 1 ay kaldın cıktın sora tekrar girdin 2 ay kaldın bu surelerın toplamı max 6 ay oldumu tr de arabanın kalışı yasaklanıyor taki bir 6 ay araba yurtdısında sure gecırene kadar... Yani direk 6 ay sonunda sınırdan geciyim U donus yapıp tekrar giriyim diye birşey yok

o yurtdışından alınan yurtdışı plakalı araçlar için. benim bahsettiğim m* plaka araçlar.
evet u dönüş yapıp gireyim diye birşey var.
Sosyal ağlarda paylaş

30dk önce görme şerefine nail oldum.. Hava yeni kararmıştı. Ulustan arnavutköye inecektim. Trafik sıkışık.. Karşıdan 2 far gördüm daha önce gördüklerime hiç benzemiyordu.. DEDİM BU NE.. Sonra yan yana geldik ve karşımda veyron.. Ilk izlenimin çok çirkin buldum.. mb 164 ü gördüm.. Içindeki de ayrı bi vakaydı ona deginmeyecegim.. Garip bi gün oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...