Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aziz Yıldırım'dan Büyük Ayıp !

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

işte biraz da döngü meselesi baktı yönetimde herkes pısırık luce konuştu. o da ne yapsın yönetimde kimse takımı sallamıyordu ki.

lucenin demeçleri beşiktaşa çok büyük zarar verdi doğru ama bunda en büyük suç yönetimde bence.

ya konu saptı yine ehe. yönetim istifayla bitirelim ozaman :) bakarsınız yarın çok sivri bi basın açıklaması yapar da bilgili tepki fln alıp istifa eder :)
Sosyal ağlarda paylaş

sinan engin'e de deyineyim biraz.
sinan enginin bugün beşiktaşlılar dışındakilere itici gelmesinin de tek sebebi yönetimdir!

geçen seneyi hatırlayın. hiç yönetimden birinin çıkıp konuştuğunu gördünüz mü? kırkı yılda bir çıktılar o da övünmeye. hep sinan engini attılar ortaya. hep sinan engin sivri demeçler verdi.

bunun sonucu sinan engin paratroner gibi takıma gelecek bütün eleştirileri tepkileri üstüne çekti takım rahat kaldı eleştirilmedi.

bunun da bilicindeydi sinan engin ve zaten onun amacı 100. yılda şampiyonluğa katkı yapıp ayrılmaktı öyle de diyordu ama yönetimin ısrarıyla kaldı.

bu sene sinan enginin geçen seneye göre ne kadar az göründüğünün farkındasınızdır herhalde. bence takımın hemen dağılması ve toparlanamamasının en büyük sebeplerinden biri budur.

kısaca: yönetim istifa:P
Sosyal ağlarda paylaş

ya sinan engin hayatımda tanıdğım en kıl insanlarda birisi bana göre bu kadar açık ve net sölüyorum ;)

kndine fazla güvenio (-)
artist (-)
yedek klübesinde teknik direktörden fazla müdahele edio maça (-)
.
.
.
.[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim bi ark var herif gsli hemde manyak ama...

şükrü saraçoğluna hasta ve herif nerdeyse her hafta sefanın arkasına maça gidio fb atkılarıyla dolaşmaya başladı

çekiyoruz ya napcaksın ;)

BİRGÜN HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK hesabı!! ;)[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 06 Nisan 2004 23:06 tarihinde demiş ki:
ahmet haklı: kasıt var abi illaki değip bir yerlerinin kırılması mı gerek? o zaman ben çift taban dalayım dokunamıyım kart görmiyim!!

tehlikeli hareket werilir we en fazla sarı karttır...
Ki bence hiçbir sekilde faul dahi werilmemeli...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 06 Nisan 2004 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırım bu acıklamayı yaparak hakemlere daha buyuk bir stres yukledi ztn stresleri wardı bu daha da arttırdı ayrıca aziz yıldırım sampiyonluga giden bir takım olarak kendi takımının oynamadıgı maca yorum yapmasına hakkı yoktur ozelliklede yapılan kotu tezahurata ragmen ikinci anonsu wermemesi cok buyuk yanlıs SANANE gsnin sahası kapansa ne olur gs ceza alsa ne olur SANANE... Aziz Yıldırımı takdir ederdim ama bu acıklama ona cok pahalıya mal olabilir...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

azmo ii o zmn senle gel turkiyeyi kurtaralım spor bolumunde oldumu...
Abi konusmadan fikirlerini soylemeden basklarının fikirlerini goruslerini dinlemek her zmn için onemlidir... Hem sen kendi cevabını guzelcene de vermişin...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

azmo yarına kadar hazırlanıp yarın bize super bir projeyle merhaba dicek... İnanıyoruz... Sana güvenimiz tam....[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Kim mağdur olmuş ya. Bu sene hakem hataları yüzünden en çok puanı giden takım beşiktaş. Lig tarihinde kaç kere yaşandı 5 kırmızı kartla hükmen mağlup olmak? Ne kadar sert oynarsa oynasın bir takım 5 kırmızı kart görmez, hakemin görevi de oyuncuları yumuşatmak sorunsuz bir maç yönetmektir. Bi takımı hükmen kaybettiricem diye maça çıkan bir hakem her koşulda 5 kırmızı kart gösterebilir. Neyse konu bu değil. Gs - Bjk arasında geçen bir maç hakkında aziz yıldırım kim oluyor da yorum yapabiliyor? Ayrıca o ali aydın çaykur rize olayıyla fenere 2 puan kazandıran adam değil miydi? Ya da maçtan sonra gs yöneticileri hangi mantıkla fenerin trabzonun haklarını korumaya çalışıyor, hakemi açık açık tehdit edebiliyor? Burda yine arada kalan mağdur olan takım hangisi? Kalan 6 maçtan birinde de 5 kırmızı kart görüp hükmen 2. lige düşmemizden korkuyorum.[signature][hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Azize delidir
ne yapsa yeridir.

Severdim azizeyi ama artık kıl oldum.
Sen değilmiydin Daum değilmiydi kalkıp "Beşiktaş daha çok puan kaybedicek ama biz kazanıp şampiyon olucaz 1 maç bile kaybetmiyeceğiz" diyen?
Ve öylede oldu eğer bizim yönetimimiz adam gibi bi yönetim olsaydı kalkar bu lafları kullanırdı.Kendini kullandırtmazdı.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

azmo ama yer TÜRKİYE konu FUTBOL olunca hiçkimseden sagduyulu hareket lutfen bekleme hangi ulkede arastırmalarda secim oncesi konusulan merak edilen en cok tvlerde gosterilen konu sor olabilirki :D onun üçün lütfen zorlama kasma kendini gençliğine yazık olur...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ama bencede öyle bi taraftardan özellikle maça giden her maçı izleyen bir insandan objektif yorum yapması beklenemez çok zordur zaten.
Mesela ben yapamam ama en aza indirmeye çalışırım.
Çünkü çok sevdiğiniz bir değer onu savunmak zorunda kalıyorsunuz bu yüzden fanatik biri asla objektif yorum yapamaz.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...