Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

noluyoruz?!

sesu

Öne çıkan mesajlar

psıkopati said:
Evet sesu konuyu öğrendin bi beklentim yok zaten başlıkta da denildiği gibi platonik.Ben sadece resimdeki o saf yüzden çok etkilendim onu söyledim.Ayrıca pati milleti sizden korkum olsa konu açmam.Her söylediğimin de arkasındayım.İsdtediğiniz kadar dalga geçin.

istanbula gelirsen ayarlayabilirim sana sesuyu hemen
Sosyal ağlarda paylaş

psıkopati said:
Evet sesu konuyu öğrendin bi beklentim yok zaten başlıkta da denildiği gibi platonik.Ben sadece resimdeki o saf yüzden çok etkilendim onu söyledim.Ayrıca pati milleti sizden korkum olsa konu açmam.Her söylediğimin de arkasındayım.İsdtediğiniz kadar dalga geçin.

ben sana bişi demek istiyorum aga ama cidden çok içimden geldi bak;

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

sakın kişisel algılama
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
psıkopati said:

istanbula gelirsen ayarlayabilirim sana sesuyu hemen

gökhan sen ne diyosun?!?!

@psıkopati: bir beklentin olmasın zaten bir zahmet..sori burda birinin ismini ortaya verip yok ben platonik aşk yaşıyorum çok etkilendim hüzünleniyorum falan demek de insanları rahatsız edebilir bundan sonra bunu da düşünürsen iyi olur herhalde başkaları için.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
adam zaten fail. senin cevap vermen ayrı bi fail. :)

benim cevap vermem mi fail?
arkadaşın bahsettiği konuyla ilgili değil başka bir şeyle ilgili cevap verdim farkındaysan.
o zaman burda çıksın her kızın fotosunu beğenen ben bu hatunu mikmek istiyorum desin pek bir farkı yok gözümde açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...