Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Antalyalılar

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

Sevgili Antalyalı kardeşlerim!
Az önce Lunapark'ta hırs yapıp 20 Ytl mi kaybetmenin acısı içindeyim.

Herşey '5 Metre Bisiklet Sürene Telefon Veriyoruz' afişini görmem ile başladı.

Çocuğun yanına yaklaşıp sordum 'olayı nedir bu bisikletin' diye.
Çocuk 'Sağ çevirince sola gidiyor, sola çevirince sağ gidiyor' demesiyle. Gaza gelip atladım hemen ve 20 cm gidemeden az daha yeri öpüyordum. Kaybetmem ile birlikte çocuk bisiklete atlayıp fırıl fırıl dönmeye basladı ufacık arazide ben daha 5 metre bile dümdüz gidemezken.

Ardından birkaç kez daha denedim ve gene başarısız oldum, tam umudumu yitirmiş giderken. Adamın teki telefonu almaya hak kazandı. Aniden gaza gelip tekrar jeton aldım ve bu sefer süper bir taktik geliştirip direksiyonun tam ortasından tek alimde kontrol edip bastım pedala, son bir metrede dengemi kaybettim ve ayağımı yere bastım.
Ardından çocuk 'direksiyonu tutmak zorundasın' dedi. Bende 'tamam' dedim.

Tekrar atladım bu sefer ve gene çizgiye 1 metre kala dengemi kaybettim. Sonra üzgün üzgün eve geldim.

Şimdi size sesleniyorum sevgili patiler!!
O bisikleti almamız lazım. Tüm patileri o bisikleti almaya davet ediyorum.

Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:
o telefonu alan adam sebekeden mıllet gaza gelsın dıyee arada fırıldak cevırıyorlar ahahaah

Abi yok ortada dümen filan.
Zaten olayda bir hile filan yok çocuk deli gibi sürüyor. Beynin sağ-sol lop olayı.

Abi telefonun piyasa değeri 600 ytl dedi çocuk. Faturalı filan veriyorlar direk. Ama bir yapan bir daha yapamıyor yasak df
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çocuk deli gibi kullanıyor ama yapılmıycak birşey değil.
15 kişide almış şuana kadar. Hatta bir tanesini gözümle gördüm işte.

Bende yarısına kadar gelebildim. Böyle sımsıkı yapışıyorum direksiyona. Başka birşey düşünüyorum yani dikkatimi direksiyona vermiyorum. Ama 7-8 defa denesem alırım kesin sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bisikleti 10 dk verseler herkes yapar onu. ama adamlar çakal ayağın yere dokunduğu anda falan dur höt bırak diye koşuolar antrenman olmasın diye :p

adam basitmiş gibi gösterip layn yaparım halooo triplerine sokuyo ama yok ya kolay bişi değil biraz çalışmak lazım. aslında kendi bisikletlerimizle oynayıp öyle ayarlasak olabilir :p
Sosyal ağlarda paylaş

abi ahah yazık lan parana :D eniyisi denemiyim ben şimdilik kumara ihtiyacım yok hiç:D

hmm ozaman direksiyonu azcık sol elinle döndürerek ilerle yani sağa kaymasını önlemiş ol ters işleyince böyle oluyo galiba :D yalnız adamlar 15 telefon verdiyse 150 telefonluk para kazanmıştır senin gibiler sayesinde:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...