Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UoTurk Serverinda Satılık Account ..

Levent

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar uzun suredir oynamakta oldugum UoTurk serverından artık okulum dolayısıyla bırakmak ayrılmak durumundayım , parayada ihtiyacım oldugundan eger isteyen olursa Accountumu satmak istiyorum ..

Mage Char :
Gm Mage , Gm Scribe , Gm Meditation , Gm Evu Int

Crafter Char :

Gm Carpenter , 70.4 Mining , 55.5 Bs , 50 Magery , 50 tailor ( Tailor , Magery , Mining 30 dan kasılmıstır 50 yi neden yazdın demeyin lutfen .. )

Warior Char :
Gm Parry , 90 Anatomy , 70 Mace Fighting , 58 Archery ..

Itemlar : 4.5 Milyon Gp , Pazarda musterisi hazır bir dukkan Magicallar ve cesitli itemlar ..

Not : Serverda pentagram yatak dummy vs.. cesitli Add-Onlar acık oldugu icin Crafter charla kasıyordum hepsini ..

Bu Account icin istedigim ucret 100 milyondur satın almak isteyenler lutfen bana ( sadece Istanbul ici lutfen ) ICQ dan ulassınlar .

Not : Cok rica ediyorum oha yuh tarzı fiyatla alakalı yazı yazmayın arkadaslar bu benim emegimdi aylarımdı bu fiyuatı uygun gordum zaten satılmassa silicem her seyi ..

levent fiyati editlememizi istemis onu duzelttim/popeye

[Bu mesaj Popeye tarafından 14 Mart 2003 02:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de çok yüksek bir fiyat bir free shard accountu için.

Hmm, böyle söyleyince de aynı anlama geliyor sanki, oha yuh desem daha mı anlaşılır olurdu?

Adam açıklamasını yazmış, evet komik ötesi bir fiyat, verecek adamı bana da bildirin hatta ama adam demiş ki "kendimce çok uğraştım, bence ederi budur, ucuza satacağıma silerim". Daha ne ki? Fiyat kırıp almak niyetinde misiniz yoksa? =P

Ha bi de OSIde ne alamayacağını biliyorum ben o fiyata; iyi bir ping =]
Sosyal ağlarda paylaş

yani çok afedersin ama bunu kimin alacağını düşünüyorsun
öldürsen birisini satamazsaın bence
açıkçası free shard larda kasmayı geçiyorum çünkü o emeklerin bir günlük bir hatada gitme olasılığ var vs.

sadece emeğin için verirdim ben biraz para ama bence gereksiz (emeğinden değil free shard oluşunsdan)
ben de osi de ki charımı satıyorum skillleri daha da yüksek ama 10-12$ yani
senin ona o kadar para istemeen bile ayrı bir lay:)

nese bence fiyatı değiştir o şekilde alıcı bulabilirsin
bence[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 13 Mart 2003 14:11 tarihinde demiş ki:
oha yuh bu arada ehehehe

BUrdaki bu Paticik adlı olusumda bir gorevlisin heralde HTML yazarı yazdıgına gore degil mi ? peki sen bir gorevli olarak ozellikle rica ettigim bir seyi ozellikle bastırarak vede gülme efektide ekliyerek yazarsan , user lar ne yapmasın ?? gosterdigin SAYGI ve OLGUNLUK seviyesi icin cok tesekkurler ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
urza dediğinde iş mi
7* edit diyon
kasmadıgın bi charın degeri kalmaz zaten beleşe vermek bi önemli mesele deil
bununla birlikte levent bak istersen 3 tane acc yap hepsinde farklı charlar gm skilleri olsun 20 milyon gp olsun bir free shardda para ile acc satmak çok saçma ve satın alanlarda çok aptalık yapıyorlar
bununla birlikte 120 dolar gibi bir meblağ zaten gelen yorumlarıda okuduysan aşırı

kimse garantisi olmayan ve herşeyiyle sanal bir olay için 120 dolar para sarfetmez. bu arada bu acc fiyatını harcadıgın saatler veya ödediğin tel faturasına karşılık olarak hesaplıyor isen zaten pek uğraşma kimsenin verdigi fiyatı beğenmezsin[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısınız galiba 120 dolar cok abartı olmus dusundumde ..
Acıkcası ben bu oyunu kasım 2000 den beridir oynuyorum ve kurtulmak istiyorum su lanet UO hastalıgından , simdiye kadar 2 si Nebulada 2 Acc sattım ve acıkcası bu kadar emek verdigim bu son Acc mi de satmak istiyorum zaten ogrenci oldugumdan acıkcası bu gelire ihtiyacım var .. ve yazımın basında dedigim gibi 120 dolar evet cok olmus ksuura bakmayın hatalı oldugmda geri adım atmasını ogrendim .. eger ilgilenen olursa yeni fiyatı 100 milyondur .
Ve son olarak istediginizi diyeblirisni arkadaslar oha yuh cuşş nasıl olsa bir insanın ozellikle Rica ettigi kelimleri ozellikle secerek kullanmak zevk veriyor o zaman bende bari rica mıda kaldıriyim de belki bir zevkten mahrum kalır bazı kisiler ..

Mumkunse ilk postumda ki 120$ dolarlık fiyat ibaresinide 100 milyon olarak degistirebilir misiniz ??

[Bu mesaj Levent tarafından 14 Mart 2003 02:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 14 Mart 2003 14:20 tarihinde demiş ki:
levent 2000 yılında türkiye'de 3 server vardı
sanane
nebula
olympos

2000 Kasiminda Londrada dil egitimi almak icin bulunuyordum , UO Reniacance ( yazilim hatali olabilr ) satin alip OSİ Atlantic Shardinda UO ya basladim ..
Sanane de hic oynamadim , Turkiyeye dndugum 2001 haziranında UO ya kisa bir ara verip 2001 Eylul de Nebula da kaldigim yerden UO ya devam ettim ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 14 Mart 2003 14:20 tarihinde demiş ki:
levent 2000 yılında türkiye'de 3 server vardı
sanane
nebula
olympos

UrZa Hayor..GeymExtrimi de vardı.. ama sponsoru olmadığı için bitti gitti..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
yani bi oyun için 125$ weren akıLLı arkadaşıda kutLamak geLio içimden ciddi ciddi..

bende UoTurk te oynuodum 7x im wardı warlock ama kapandı server..Geri gelirmi bilmiorz..satıLmaz abi free shard daki acc ler..[hline]Benim Gökyüzümsün..Karanlık ruhum,yanan bedenimsin...En nefret ettiğim yanım,taptığım ruhsun..Çıkmak istemediğim kaoslarda önümdeki tek engelsin..öLümün sıcak nefesinden gelen o eşsiz çağrıyı geri çevirmemi sağlayan tek ve SON varlığımsın...

Sosyal ağlarda paylaş

UOTürk ölü durumda şu an senin accountta ölmüş oluyor.Allah rahmet eylesin...[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosaria 4ever
[b]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Grynn Iceheart - Ethernass
Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN HLDM ver.1.0.1.6
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...