Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 2009

endless_night

Öne çıkan mesajlar

Mumu said:
Spidee said:
Valla ben de PES'in daha "arcade" bir oyun olduğu fikrine katılıyorum.

Al bir adamı, sağından veya solundan geçerek çalım at, git kaleye kadar gol at, oyunu PES bence. Başka bir halini de görmüşlüğüm yok (PS2'de en azından bahsettiğim, başka platformlarda oynamadım)

o çalımı gel bir de bana at rica ediyorum.

savunma yapmasını bilmeyen adamlarla oynaya oynaya oyuna tu kaka demeye alışmışsınız siz

dipnot : aşırı iyi oynadığımı falan iddia etmiyorum da, savunma yapmasını bildiğimi söyleyebilirim.

hakkaten ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:
peste calim atmaya gerek yok ya, ronaldo gibi super hero classindaki oyuncular icinden geciyo oyuncularin lol. bu arada pc de fifayi begenenler imkanlari varsa ps3 te denesinler. asik olurlar oyuna, inanilmaz bi fark var.

bir maçta 90 dakikada belki 2 ya da 3 kez oluyor o dediğin, zira o super hero class oyuncular zaten gerçek hayatımızdaki maçlarda da bir 90 dakikada 2-3 kez utanmasalar içlerinden geçecekler insanların.

ps3 te artık içinden geçme olayı da yok, grafiksel bir hataydı o bariz şekilde. çalımı nasıl attığını gayet net görebiliyoruz pes 2009'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
Disappear said:
peste calim atmaya gerek yok ya, ronaldo gibi super hero classindaki oyuncular icinden geciyo oyuncularin lol. bu arada pc de fifayi begenenler imkanlari varsa ps3 te denesinler. asik olurlar oyuna, inanilmaz bi fark var.

bir maçta 90 dakikada belki 2 ya da 3 kez oluyor o dediğin, zira o super hero class oyuncular zaten gerçek hayatımızdaki maçlarda da bir 90 dakikada 2-3 kez utanmasalar içlerinden geçecekler insanların.

ps3 te artık içinden geçme olayı da yok, grafiksel bir hataydı o bariz şekilde. çalımı nasıl attığını gayet net görebiliyoruz pes 2009'da.

benim gibi son 2-3 pes versiyonunu oynamayı beceremeyen adam bile ronaldinho ile herkesi geçebiliyorsa arkadaş haklıdır bence. adam top kaybetmiyor. yani her takımla fark yiyiorm ama barca yı alınca gayet yeniodm.

2009 u bilmem ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa 09'u ilk çıktığı gün bir teknoloji mağazasında görüp deneme fırsatım oldu (platform: PS3). Aynı gün PC versiyonunu da oynadım. PC versiyonu alışık olduğumuz rezil versiyonların devamı ancak konsol versiyonunun PC versiyonu ile arasında dağlar kadar fark var.

Her şeyden önce paslar çok gerçekçi. İleride çoğalmak için iyi organize olmak gerekiyor, yan pas yapmak gerekiyor bazen ya da kanat değiştirmek vs. Bunun yanında savunma yaparken tek tuşla offside taktiği yapabiliyoruz ya da takım halinde press yaptırabiliyoruz (Fatih Terim style).

Pes'e baktığımda oyun gerçekten Fifa'ya göre arcade kalıyor. Değişkenlik Fifa'ya göre (next-gen konsol) daha az. Ataklar aynı şekilde gelişiyor. Bu güne kadar PES'i delicesine savunan birisi olarak fikrimin değiştiğini söylemek istiyorum.

Bence PS3'te ya da Xbox 360'ta Fifa'yı bir deneyin imkanınız varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu normal yukledım. cracklerını de duzgun yaptım. bılgısayarımda mınımum gereksınımlerden ustun. fakat nedenını bılmedıgım sorunla karsılastım. uyarı msjı(ing. yukledım oyunu) asagıdakı gıbı:
Fifa 09 ne prend pas en charge vorte carte graphıque. Reportez-vous au fıchıer LısezMoi pour connaître la liste des cartes graphiqyes compatibles.
grafik kartım 256 mb
Sosyal ağlarda paylaş

pes i oldum olası sevemedim fifadanda pek haz etmem

pes 6 da bu superhero dediğimiz adamlar bence dengesiz ötesi
geçenlerde arkadaşla maç yaptık ben m.united aldım arkadaşda brazilya aldı ben adam gibi verkaçla kanat varyasyonuyla vs 3 gol attım oda malum şahısla orta sahanın ortasında bütün maç boyunca çektiği 5 şutun 4 ünde gol attı.

yön tuşlarıyla çalıma canı gönülden katılıyorum oda bir pes saçmalığı.kimse kalkıp bana atamazsın demesin çünkü atılıyor.

grafik umurumda değil ancak fifa bu kafayla giderse bu sene olmasa önümüzdeki sene pes i siler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...