Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paramecium yeni megane ı bekleee

MrMarvelous

Öne çıkan mesajlar

moderator oto kritiki okusa taaa gecen hafta haberi olacakti megane dan :P

c4 daha kaliteli diyecek simdi gelip. gor bak. bekliyorum.

renault gene renault. ici dandik plastik olacaktir en donanimli da bile. ama en azindan o arka dizayn duzelmis. biraz klise olmus bu sefer de ama eski halinden cok daha iyi. turkiye de biraz tuzlu fiyat cekiyorlar renault lara, yoksa guzel bir secim olacak bence.

en azindan ille de fransiz alacaksam pug ve citroen den iyidir. en basitinden servisi daha ucuz bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar en iyi ziyaretçim tartışmasız sensin :)

Yeni Megane tip olarak iyi olmuş fakat sürüş dinamikleri açısından çok zayıf bi araba Megane II. Bunların nasıl olsa satılıyor düşüncesiyle Direksiyon ve Frenlerde ve tabiki motorlarda yeniliğe gideceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

1 yıl oldu Otokritik açılalı. Şu anda günlük 2000 tekil ve 170 bin kadar sayfa gösterimi var ama geliri bu rakamlara göre çok komik 2 dolar kadar. Sen düşün artık :)

1000 tekil için yapmam gereken harcama malesef 1 doların üzerinde olacaktır. Bir dönem Facebook'ta reklamı da denemiştim belki hatırlarsın geri dönüşü olmadı tabi.

Birde şu var ki ben yeni mezun olmuş birisiyim şu anda siteye yatırım yapmak birinci önceliğim değil malesef.

Bu yüzden Google abi ile iyi geçinmeye çalışarak daha uzun vadeye mahkum kalarak biyerler edinmeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

vodan ben dunyanin en buyuk internet reklam sirketlerinden birinde ortagim abicim :)

reklam benim isim

Vodan said:
1 yıl oldu Otokritik açılalı. Şu anda günlük 2000 tekil ve 170 bin kadar sayfa gösterimi var ama geliri bu rakamlara göre çok komik 2 dolar kadar. Sen düşün artık :)

1000 tekil için yapmam gereken harcama malesef 1 doların üzerinde olacaktır. Bir dönem Facebook'ta reklamı da denemiştim belki hatırlarsın geri dönüşü olmadı tabi.

Birde şu var ki ben yeni mezun olmuş birisiyim şu anda siteye yatırım yapmak birinci önceliğim değil malesef.

Bu yüzden Google abi ile iyi geçinmeye çalışarak daha uzun vadeye mahkum kalarak biyerler edinmeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayar ile alakalı bir sitede otomobil bölümü varsa ve fazlasıyla ilgi de varsa bu bölümlere (donanımhaber) boşluğu dolduracak düzgün bi otomobil sitesi çok iş yapacaktır ki ben vodan ın sitesini uzun zamandır takip ediyorum ve çok beğeniyorum açıkçası. tasarım olarak, haberler olarak, fikir olarak çok güzel bir proje.

tek eksik, ilgilenecek insan lazım, biraz da katılım. gerisi gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

matama dedin evet ama profesyonellik = yatırım ihtiyacı olarak algılıyorum ben. Geri dönüşte olmadığından bu aradaki periyodu ikame etmeye cesaret edemiyorum.

Ya benim sitede yanlış olan bişeyler var ama anlayamadım. Örneğin 450 den fazla üye var ama insanlar neden üye oluyor anlamıyorum çünkü dönüp hiçbirşey yapmıyorlar. Otokritik diye bölümden çıktı proje ama Otokritik bölümü sağolsunlar buradaki arkadaşlar dışında 3 4 tane yorum alabildi. Halbuki herkes debim debim debeleniyor bi araba alacağı zaman. İnsanlar bir siteye önce başka yollarla bağlanmak istiyor ardından ancak paylaşımcı olabiliyor. İnsanların gelip doğrudan paylaşımda bulunmasını beklemek romantiklikti galiba.

Siteye 2000 kişi giriyor hergün ama %90 arama motorlarından %6 type-in (direk otokritik.com yazıp gelen) ziyaretçi, geri kalanı da yönlendirilen ziyaretçiler.

Hal böyle olupta type-in ziyaretçi az olunca benimde içimden Haber, Makale yazmak gelmiyor haliyle.

Aslında vakit geçtikçe tasarımdan da soğudum elimdeki diğer projemi bitirebilirsem dönüp Otokritik'in kılıfını 1 yıl geçmesine rağmen komple yenilemeyi düşünüyorum. Yenilemişkende daha dinamik bi yapıya kavuşturmakta istiyorum aslında. İnternet üzerinde dergicilik yapabilecek bi siteye bence de çok ihtiyaç var.

Bu arada pazartesi işe başlıyorum. Bundan böyle öğrenci psikolojisinden sıyrılıp bazı kararları verirken daha rahat olurum diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan, dediğin katılımsızlık problemi bu tip işler yapan yerlerde genel sorundur. Ben de hobimle ilgili bu tarz site işleriyle uğraşıyorum, hep bir "hayalet çoğunluk" var, oradalar, girip çıkıp okuyorlar ama ne etliye ne sütlüye karışıyorlar. O bakımdan ya bir çekirdek kadro bulup yürüteceksin ya da ellemeyeceksin diyeyim ben sana. Ama insanların hemen girip "yürü be" diye katılıp bir şeyler yapmalarını beklemek ciddi romantizm olur.

Kamuoyu arkandaymışız bak moderatör emir verdi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan said:
matama dedin evet ama profesyonellik = yatırım ihtiyacı olarak algılıyorum ben. Geri dönüşte olmadığından bu aradaki periyodu ikame etmeye cesaret edemiyorum.

Ya benim sitede yanlış olan bişeyler var ama anlayamadım. Örneğin 450 den fazla üye var ama insanlar neden üye oluyor anlamıyorum çünkü dönüp hiçbirşey yapmıyorlar. Otokritik diye bölümden çıktı proje ama Otokritik bölümü sağolsunlar buradaki arkadaşlar dışında 3 4 tane yorum alabildi. Halbuki herkes debim debim debeleniyor bi araba alacağı zaman. İnsanlar bir siteye önce başka yollarla bağlanmak istiyor ardından ancak paylaşımcı olabiliyor. İnsanların gelip doğrudan paylaşımda bulunmasını beklemek romantiklikti galiba.

Siteye 2000 kişi giriyor hergün ama %90 arama motorlarından %6 type-in (direk otokritik.com yazıp gelen) ziyaretçi, geri kalanı da yönlendirilen ziyaretçiler.

Hal böyle olupta type-in ziyaretçi az olunca benimde içimden Haber, Makale yazmak gelmiyor haliyle.

Aslında vakit geçtikçe tasarımdan da soğudum elimdeki diğer projemi bitirebilirsem dönüp Otokritik'in kılıfını 1 yıl geçmesine rağmen komple yenilemeyi düşünüyorum. Yenilemişkende daha dinamik bi yapıya kavuşturmakta istiyorum aslında. İnternet üzerinde dergicilik yapabilecek bi siteye bence de çok ihtiyaç var.

Bu arada pazartesi işe başlıyorum. Bundan böyle öğrenci psikolojisinden sıyrılıp bazı kararları verirken daha rahat olurum diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun işin :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya 1000 tane sey yapilabilir aslinda

mesela benim su an sirkette bir kizimiz var ole deli yogun degil, ona diyebiliriz mesela ya gunluk su sagdaki soldaki yabanci siteleri gez iyi haberleri cevir koy. O sirada isi biraz daha abartip reklam almaya baslariz, sonra mobil servisi vermeye baslariz

ha 1-2 sene para olmaz ama elinde sonunda olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan'in sitesi hakkatten hak ettigi ilgiyi gormuyor, bastan beri soyluyoum bende ama soylemekle kaliyor tabi mecburen. Disardan bir yardim lazim gercekten.

Yalniz ne dicem, Vodan'in siteyi ziyaretci seline bogmadan once bana da haber verinde toptan sele kapilip gitmeyelim =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...