Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Registration Açıldı.

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

beyler bütün süreci yaşamış olan biri olarak step by step yazayım

1)acc açın.Bu kısımda azimli olmak ve sürekli basma f5 kombosunu iyi kullanabilmek lazım.başarırsanız bir mail gelicek maildeki link e tıklayın acc hala açılmadı herkes burada hataya düşüyor şimdi bir mail daha gelicek işleminiz bitti diye bunu beklemeden key girerseniz sorun oluyor

2)key girme kısmında bişey yok ama dediğim gibi acc unuzu tam onaylatmadan girerseniz key girmenin bir manası yok.acc u onaylatmış olanlar key i girip bekliyecekler ben dün akşam 7 de girdim sabah 3 de açıldı acc

hadi bakalım kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

yok be abicim hadi bastan pre order lar betaya girebilecek dediler tamam dedik pre order aldik. sonra bilmem kac yuz bin key dagittilar tamam dedik open beta dir girer oynariz hep beraber. Ama ayiptir be pazar gununden beri hayatimin ekseni yok acc acmaya ugras, yok validate et, yok key i girmeye calislarla gecti. Bi ara arkadasimin CB den kalma accountuyla acele acele oyuna bakabildim ama o kadar. Neyse olaya olumlu yonunden bakalim burada 100 kusur sayfalik konu oldu okuduk paylastik beraber gulduk beraber agladik :))) Artik oyuna girer de oynarsam paticik camiasiyla ile ayni serverda takilacagima eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

dun aksam uzeri ilk acildiginda key yazmistim, sonra saat 8 gibi tekrar key yazdim, diger mailimle (cunki aktif accountun mailini hatirlamiorum :().

neyse, bu sabah ta ayni islemi bir 10 dk once tekrarladim..
14 saattir email bekliyorum vallahi tebrik etttim bu goa denen isletmeyi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...