Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Registration Açıldı.

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

yuh artık open betayı parayla sat(yenı moda bu ya) sona elıne yuzune bulastır 3 fırmadanda ses cıkmasın goa mythıc ea elele patıcık k.sun go.ne :) yanı hakkaten ıyıkı almamaısım pre order. kusuruma bakmayın arkadaslar sınırlerınızde bozuk uzerıne ben fazla gelıyorumdurda yuh yanı dayanamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
As a result, we will launch a new code registration page today at 16:00 CET. This new page will help to validate the massive amount of beta codes. After you validate the page, the request will be first stored and then checked via an asynchronous treatment

şimdi kapadılar activate olayını ve kontrol etmekteler sanırım. yarına falan yollarlar maili.
Sosyal ağlarda paylaş

C3nK said:
bu arada aktif ettikten sora accu tekrar deneyince gene you cd key activated diyor bozuk olmasin şu yeni yaptiklari link :P

Böle bişi demiştim biraz evvel doru heralde anasayfada key authentication online haberini kaldirmişlar bi sorun var heralde
Sosyal ağlarda paylaş

ben ılk defa bı oyunda bole bırseye sahıt oluyorum. 3 5 gunluk open beta bır beta degıldır katılmıyorum bu daha cok oyunu oynamak ısteyen ınsanlar bızım oyunumuz bole dıe bı ongorsellık amacı ıle yapılır. o yuzden bu olayı beta normaldır dıe karsılayamadım. allah verede oyunda bole sıkıntılar olmasa.

neyse prd yenıden oyunu da almadım ıyıce ara gazcı durumuna dusuyorum. benım heyacanımda ınsanlar oyuna gırselerde ızlenımlerını anlatsalar dıyeydı bende kendıme gore patlamıs oldum ıste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...