Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn'nin yeni sürümü

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

resim göndermeye çalışırken resim paylaşımı şeysini açmaya çalışıyor karşındaki adamda da eski versiyon olduğundan gönderemiyorsun resim. resim göndermek isteyenler menüde tek bir dosya gönder mi öyle bi seçenek var ounla resim gönderebilir normal şekilde.

almak kısmında hiç problem yok normal alıyosun ne gelirse. ha bi de rar dosyası gönderemedim sağlıksız dedi msn. vay anasını.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
ilk sayfadaki surumu cektim actım sildi onceki msni bunu kurdu sign in diyorum devam etmek icin update gerekli diye şimdi istiyorsunuz diyor evet diyorum kuramıyor tamam etme dedim yine kurmaya çalışıyor siteye bakalım mı ordan olur belki dedim e iyi bakalım dedim siteden install diyorum sayfa gosterilemiyor filehippodan indireyim dedim beta 2 oradan acıyorum once windows updateten windows installer ı indir tekrar dene diyor.

hayatımda boyle bi tezgah gormedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

yükledim ayarları yaptım dikkat çeken en büyük yanı hızlı olması.ciddi bir hızlanma ve daha az cpu kullanımı var. tasarım böyle boğum boğum olmuş çiklet gibi olsun ayarlandıktan sonra güzel oluyor. en azından şimdiye kadar kullandığım en hızlı msn versiyonu bu oldu.

şuana kadar en ufak bir problem yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...