Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

dıablosmu BB ımtrak dıvıne dıvınıty nın yandan yemısımsısı cıktı bılındıgı uzere ...
cok uzun tartısırız ...
kararsız olan arkadaslara Diablo2 ye kesınlık rakıp olamayacagı ama ture bıraz bıle ılgı duyanların mutlaka oynaması gerektıgı bır oyun olarak yazdık kenara ...
2 cd olup 81/100 u hak etmektedır kanaatım ce ...[signature][hline]The Bagımsız Oyun Bagımlısı ...
Ateş bilmez nasıl yaktıgını ...
Aranel Lúinwë ...
Sosyal ağlarda paylaş

oyun diablo'sumsu mu divine divinity'imsi mi? önincelemlerden pek bişi anlayamadım doğrusu ama diablo'ya doyduk, divine divinity gibi diablo ile uo karışımı oyunlara açız..

bu arada beyond divinity geliyor bahar bitmeden, ben onu bekliyorum doğrusu. umarım divine divinity gibi başta çıtkırıldım, sonlara doğru terminatör olunmayacak şekilde optimize edilmiştir denge..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel bir oyun , multiplayer tarzı battle.net gibi olursa game açıp quest bitirme gibi falan süper olur ama orjinalini almak gerekio çünkü cd key soruyo internet game yaparken :([signature][hline]-SoE-(sabers of eternity) : Jedi Academy Clan

TsF(turkish special forces) : Counter-Strike Clan http://www.tsfclan.net

[J.t.A](join the army) : Battlefield 1942/Vietnam Clan http://www.jointhearmy.net.tr.tc

-FrF-(freedom fighters) : SWG Clan

[LD](Line Destroyers) : HALO Clan

_HG_(Hell Guard) : Call of Duty Clan

TeB(Turkish Elite Battalion) : RTCW Clan

Sosyal ağlarda paylaş

bariz oyun divine divinty olmuş. Zaten beyodn divinty adlı oyun (a.k.a. Riftrunner) nette demosu bulunmaktadır. Bir deathknight ile iyilik adına avaşan birinin ruhlarını birleştirince ortaya bir oyun çıkartmışlar :-P
Sacred da ata binmeyi sağlayan adama helal olsun. tek sorun at nerde olursa olsun bir ıslıkla yanınıza ışınlanmasa daha da güzel olacak :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Faerdun, 26 Mart 2004 21:57 tarihinde demiş ki:

birde knights of the old temple mi ne onu aldım

Ne zaman çıktı yaw? Hemen alayım.[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

oyun cok gusel olmus bence ama kestiiniz yaratıkların donuste spawn olması cok baydı beni hic sevmediim diablo daki gibi surekli yaratık kesmek bayıyo beni. zaten ata binme olayı super oluyo haritayı cok hızlı acıyosun ama at ustunde karakter daa yavas dovusuyo. drizzt.im lvl 14 oldu.cok hos oldu.2 saat kadar oynayıp yaratık kesmekten bayınca ara veriyom ama gaza gelip tekrar oynuyom yani.bi de mage oynayan arkadaslar sanırım epey acı cekicekler surunuyo cunku battlemage adam gibi dmg veren buyu bulamadım-belkibenim ezikliim-. multi kastık lan'dan ama xp ortak diil.questi bitirmek icin konusmayı yapan xp yi topluyo dierleri sovuk su hesabi.bi de bi yerde takıldım ana quest wilbur canını teslim ettkten soora guneyde col tarzi yerde yaralı asker su istiyo fekat gosterilen vahada su felan alamadım 3 gun gecti adam susuzluktan gebermedi bende su alamadim bi 1.5 patch i yukluyum bakiiim nolcak.
sonucta alın kacırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw benım Floor.PAK dosyası bozuk cıktı ytuklemedı CD den bana bu dosyayı yollıycak bır yuce sahsıyet varmı :)[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Viktor Duilwen-Alliance of Light-Azmonun Yeni AçıcagıUO

Sosyal ağlarda paylaş

Off arkadaşlar,sizce en iyi karakter hangisi?
Dark elfi aldım sanki zayıf gibi geldi bana...
Diabloda assasin-barbar la falan oynardım.
Ya bu arada oyunda ilerlemiş bir kişi varsa tecrübelerini bizimle paylaşarak şöyle güzel bir attiributes & skills rehberi yazabilir mi?[signature][hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...