Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Betadan sonra devam etcekler

Angelfire

Öne çıkan mesajlar

Evet oyun beta dan çıktıktan sora kimler devam etcek ben le brave buyuk ihtimal devam etcez başka kimler war oyuna devam edicek?[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda bile oynamıyorum
acay,ip derecede saçma geldi bana
sinirden başka hiç bişi yapmıyorum
wow u bekliycem ciddi ciddi betasına da lineage de tanıştığımız bi,risi acc vercek bize ve giricez

class sistemi çok dandik
dwarflar da sadece warrior var halbuki dwarf priest yapsalar süper olur
level sistemi çok dandik
level 20 de bi,le abartı yaratık kesiyorum ama aldığım experince % oranı çok çok düşük
level 15 e kadar 3 büyüyle 20 ye kadar 3 4 büyüyle 20 den sonra 2 3 büyü daha geliyo mage lerde
oyunu iteme bağlamışlar itemin yoksa ölmen %100 yani
monsterlardan silah felan düşme ihtimali çok saçma %0.007 gibi ihtimallere kadar gidiyorki buda baya bi yüksek rakam
pvp diye bişi yok
level 30 a kadar sürekli yaratık kes bi hyere kadar insan bayar
ciddi ciddi insanın canı sıkılır sürekli yaratık kesmekten
pvp yaparken karşındakinin hp sini göremiyosun
levelini bıraktım hp sini bari görelim ki adam vurduk diyelim 70 damage adam tınlamadı aşmış derizki geri kaçarız onuda farkedemiyoz :P
oyun acayip bi derecede makinenin ağzına sıçıyo
oyunu kapatııktan sonra restart atmasan icq bile açmak için 25 sn bekliyosun
sonra farklı mekanlara girdiğinde kasıyo makinen
yaratıklar dengesiz
bazı yaratıkları çok hızlı bazılarını çok yavaş yapmışlar
felan
yani ben oynamıycam wow u bekliycem
icq den beta acc si verecek olanla konuşuyoz bakalım verirse süper olur[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

bende büyük bi olasılıkla devam edicem ve 1-2 arkadaşı daha, kandırdım onları da . pvp sistemini tam anlayamadım bende daha ama anladığım kadarıyla oyun 1. klass ları aldıktan sonra başlıyoo (lvl 20) . sanırım bu open beta daki acc ları da aynen devam kasabilcez kaldığımız yerden . bu ii bence .
bide oyun diğer oyunlara nazaran en büyük farkı bireysellikten çok toplu olaylara daha çok önem verilmiş olması ...(party , özellikle de clan olayları )
dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama clan olayları çok ii . lvl lvl gidiyoo ve bi ton yeni özellikler veriliyoo . warehouse yada store gibi şeyler. Bireysel olarak bakıldığında bi fighter herzaman mage den üztün gibi duruyoo ama mage lerin önemi çok daha fazla bu oyunda .
şu an 2 ark bi acc kasıyoruz deli gibi ve onu da devam ettircen büyük bi ihtimalle
bu arada biz Kaindeyiz .--------> Hydra ve Heardalis[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

level 20 den sonra mage sen bile hiç bişi değişmiyo
yeni 3 tane büğyü geliyo ve aynen devam yaratık kesmeye
farklı hiç bişi yapmadım ben[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

pk ol adam kes kermit ama bir dakika pk olmak burada biraz kaba et istiyor dimi :)[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...