Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Maçlarda güvenliği sağlayan polisler. ...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Tek kelime ile REZİLLİK!!!

Eğer stadları böyle polisler korumaya devam ederse bu ülkede tribün terörü asla dinmez.
Yazmak istemiyordum ama vazgeçtim işte yaşadığım onca olay arasından sadece 2 örnek:

Bjk-Antep maçı kapalıdaydık kapalı tribün maçtan çok geç çıktı.Bizde oturalım biraz dahalsın dedik.Oturduk polisler çekelemeye başladı.Sonra bi tanesini ittirdi yere düştü.Adam kalktı niye ittirorsun çıkıyoruz işte dedi.Polis "konuşma lan yürü şerefsiz" diye laflar sarfetti.Sonra adam niye böyle davranıyorsunuz dedi ve 3 polis adamı dövmeye başladı.Adam üzerime düştü adamı çektim kenara bi tane polis bana vurmaya başladı.Çok sinirlendim bi tane sallıyım dedim daha vuramadan en az 6 kişi atladı üzerime kaçtım ben sonra çocugu kıstırdılar en az 7-8 polis ortaya alıp ağzını burnunu dağıttılar.Dövdükten sonra bi polis gülüyordu!!!!

Geçen sene şampiyon olduğumuz bjk-gs maçıydı.Maçtan çıktık yine aynı bu şekilde bir olay oldu.Polis önümde giden adamı aldı dövdü adam kaçtı.Kıstırdılar kapıda dövmeye başladılar.
Ve Polisten çıkan sözle şok oldum
-Vur lan vurun ..na kodumun beşiktaşlısı şerefsiz p.ç

bu nedemektir allah aşkına?Kardeşim sen gslımısın??? SEN POLİSSİN!!!

Böyle polisler oldukça bu stadlarda.
Tribün terörü dahada büyür.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Ya 5gün beklese nolur 5dk beklese ne olur?

Ben vatandaşım
o polis (bu işten ekmek yiyor yoksa vatan sevgisi için yaptıkları yok çoğunun)
beni korumak zorunda ben birşey yapmadan oturuyorum sen hangi sıfatla gelip bana karışabiliyorsun?
Herhangi bi taşkınlıkmı yapmışım herhangi bi kuralımı çiğnemişim?

böyle cahil polisler olursa bu stadlarda daha çook tribünlerde kafalar gözler yarılır... kendileride daha çoookk hastanelik olurlar....[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Abi Stad güvenliğini klubün anlaştığı güvenlik firmnası sağlamalı. Özel güvenlik olacak ki müşteriyi yani taraftarı dövmeyecek. Profesyönel Futbol ticarettir. Ticarette müşteri dövülmez. Oradaki polisler yanılmıyorsam özel görevli oluyorlar. Ekstarsı falan var diye biliyorum. Ekstrası olmasa bile işleri bu yapacaklar Bugün kimse güllük gülistanlık para kazanmıyor ama burası Türkiye bizim polisimiz CAHİL.

Gitsin çavuşunu tokatlasın terbiyesiz adam![signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos ben de snn gibi düşünüorum polislerin stadlarda olması taraftar için hiç de hoş karşılanıcak bişe deil ama yukarda yazdığın olayda bi gariplik war gibime gelio. çünkü "oha o kdr da olamaz" cinsinden bi olay bu. adam polise küfretmiş fln olmalı heralde. tabi gene elini bile kaldırmaya hakkı yok ama dediğiniz gibi cahil oldukları için ağzını burnunu kırarlar. ama küfür weya başka bi neden yokken direk girişmesi biraz mantıksız geldi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ossden 160 barajını geçip babası anası polis olanlar direk alındıktan sonra pekde değişmez durum.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya 2 olaydada hiçbirşey yok.
Daha çok var böyle sayabileceğim.

Ör: Beşiktaş ta Kazan vardır pub onun yanında büyük beşiktaş çarşısının önünde taraftar toplanır tezahurat yapar bira içer orada hava güzelse.Bigün oturuyorduk arkadaşlarla hiçbirşey yok herkes şaşırdı Çarşının içinden ve yol tarafından bi sürü polis geldi birkaç kişi aldılar bizi ittirdiler birçok kişiyi dövdüler flm.
Asla Polislere bok atmak gibi birşeyde değilim.Onlar bizim güvenliğimizi sağlıyor.Ben adam gibi polise ve askere hiçbir zaman hakaret etmem.
Ama adam olmayan polis çok

Absolut; haklısın ama stadda çıkan kavgaların çoğunda polisin çok etkisi var.Bence özel güvenlik şirketleri korusa hiçbirşey olmaz.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

olaylar harbidenberbat yani bu bitek inönüde deil herstadda benzer şeyler oluo. ve bi tek takım tutmayla da ilgisi canı sıkılan dolayı adama.
said:
Absolut, 08 Nisan 2004 09:42 tarihinde demiş ki:
Taraftar adam gibi olsa o sahada polis olmaz.

bir yandan da bu olay var ama , doğruya doğru[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...