Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-order , account , cdkey

Peka

Öne çıkan mesajlar

şimdi bu olay nasıl olacak çözemedim ben
hem pre-order ile cd ye 50$ verip birde aylık ücret mi ödenecek , yoksa pre-order aldığımızda yanında 3-5 ay beleşmi var, yoksa 1 kişi cd alsa herkeze çekse , diğerleri sadece üyelik için aylık 10-15 neyse onu ödese falan
bi formül bulsak şuna
ben şahsen cd ye 50$ bide aylık 15$ e yuh derim
6 aylıkda peşin alsan
onada 60$ deseler
110$ oyuna veremem ben[signature][hline]Emaleth demiş ki:
Kazık kadar karı oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 08 Nisan 2004 15:30 tarihinde demiş ki:
aoda ole bisi varmiydi? netten cekioduk 19$
eve-online da ayni
50$ baya fazla bi rakam bencede
bunu söylemeye çalışmıştım bende , ben bu çektiğime peç apdeyt falan yapayım
aylık ücreti neyse verip oynayım
yerim pre-orderini 50$ı yerden toplamıyorum valla
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 08 Nisan 2004 15:44 tarihinde demiş ki:
oynamıyacaksın ozaman

kılmıyız ? böyle kıl bir mesaj atacağına hiç atmasaydın keşke
(tartışma çıkacak gene ama nabayim ? biraz forum olduğunun farkına varsaydık keşke)
Sosyal ağlarda paylaş

her işin raconu var free shard da uo oynamıyorsunuz bazı şeylerin farkına varın artık adam bir bedel koymuş vermek veya vermemek senin bileceğin iş veriyorsan oynarsın vermiyorsan oynamazsın[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 08 Nisan 2004 15:48 tarihinde demiş ki:
her işin raconu var free shard da uo oynamıyorsunuz bazı şeylerin farkına varın artık adam bir bedel koymuş vermek veya vermemek senin bileceğin iş veriyorsan oynarsın vermiyorsan oynamazsın

free shardda uo oynamak gibi bir talep içerinde değildim
110$ a sen wc den sonra kıçını siliyor olabilirsin ama ben 400 milyon kazanmak için sabah 8:30 akşam 4 bir ay çalişiyorum
pre-order cd sinden bir tane oyun yüklemek için alınabilinirmi
(5-6 kişi de) sonra diğerleri sadece aylık ücreti ödeyebilirmi nasıl bir çözüm bulabiliriz diye sordum
gelip ukalalık yapmanın lüzumu yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

bunun ukalalıkla alakası yok orada da bir sürü odam o programı yazmak için uğraşıyor 50$ sana satılan oyunun bedeli vereğin aylık para ise sana sağlanan sever için alınıyor bütün mmo dünyası böyle ya sev ya terket[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam ao ya da eve de olduğu gibi, netten dl edilebilir, sonra da 19$ gibi daha makul bir fiyata account açılır, sonra aylık ücretle devam edilebilirmi diye sormuş.
herkez biliyo bunun bi bedeli olduğunu, beleşe getirmeye çalışan yok. yaptığın hakkaten ukalalık pardon ama[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

mighytohor la uğraşmaya değmez baal kendisi genel olarak burda başka forumlarda da kıllığını kanıtlamış bi şahıstır, hatta avaturk forumlarında mt hakkında baya iyi bir kişilik tahlili var solitude'in hatta.
zaten önceki msglarını falanda okursan bir mmo ya girince ilk banlanacak isimdir direk olarak kısaca.

bence pre-order etmeden önce bir mail atıp sorun oyun çıkınca dl etme şansımız olacak mı? ille cd almak zorundamıyız falan diye bir sorun, daha iyi olur kesin bir cevap olur en azından.[signature][hline][i]FR - Wow - MM - SmS
Sosyal ağlarda paylaş

release de dl ile fiyat düşmesi olmaz adamın kafasında belirli bir para var senden bunu alacak ancak şöyle 6 ay ve daha fazla zaman geçerse dl yoluyla alınacak oyunda fiyat düşer[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

Ao yu netten çektigin zaman ilk ay 20-25$ arası bi para veriyorsun. Bu para direk oyun parası. Diğer aylar 10$ ödeniyor gene. AO yu paket halinde yurtdışından isteyince oda yaklaşık 30-40 dolar ediyordu(paketten manual, harita vs çıkmıştı).
Çok az oyun netten sadece cd key satıyor. Diğerlerini getirtmek gerekiyor. Bu da kargo parasını, paket parasını beraberinde getiriyor doğal olarak.[signature][hline]Muhendis A'abof Eclipse
Muhendis of Atlantean [retired]
Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

çok pahalı değil lineage aslında diğer oyunlarla kıyaslarsak
ayrıca expensionda yok, swg 60 dolardan çıkmıştı piyasaya sanırım[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish
Trio look the short bastard coming! infiltrator

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...