Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lyricsteki Anket

Serkanow

Öne çıkan mesajlar

Var tabi nedeni, wastiee onu oraya sevdiği ama açılamadığı kızın kendisine karşı hislerinden emin olmak için koydu. Kız hala gelip üye olmadığı için foruma öyle duruyor anket, o doldursun sonra kalkacak.
Bir sonraki adım "adı a-l ile mi başlıyor m-z ile mi" olacak, yavaş yavaş düşüreceğiz işte olasılıkları emin olana kadar yaşıydı saç rengiydi derken.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 07 Nisan 2004 11:40 tarihinde demiş ki:
Var tabi nedeni, wastiee onu oraya sevdiği ama açılamadığı kızın kendisine karşı hislerinden emin olmak için koydu. Kız hala gelip üye olmadığı için foruma öyle duruyor anket, o doldursun sonra kalkacak.
Bir sonraki adım "adı a-l ile mi başlıyor m-z ile mi" olacak, yavaş yavaş düşüreceğiz işte olasılıkları emin olana kadar yaşıydı saç rengiydi derken.

yuh be abi bi insan bu kadr mı kıvırabilir ya...

:tebrikz:tebrikz valla...

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 08 Nisan 2004 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 07 Nisan 2004 11:40 tarihinde demiş ki:

...derken kız çoktan çoluğa çocuğa karışcak[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...