Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

komik insanlar ya

Soth

Öne çıkan mesajlar

Dün gece azmo ben pop, black ve onur diye bi arkadas elven ruins de orc warrior kesiyoduk. odada bizim dısımızda 5-6 kişi daha vardı. herneyse biz tam warriora daldık bi mage hatun sanırım durumdan rahatsız oldu ki gelip azmo ya vurmaya basladı:) neyse ki ben warriora dalmamıştım ve olayı görünce direk mage e daldım. bunu gören hatunun bi arkadası fighter bana dalmıştı ki pop da ona daldı derken ortalık karıstı. neyse sonucta ikisinide oldurduk ancak bunların intikam için geri dönecegini düşünerekten ordan kactık:P

Çok komik geliyor bana hiç aklınızda yokken bi bakıyorsunuz birileri size dalmış. pk olslar bi demek degil adamlar beyaz. pff oyun güzel hoşuma gitmeye başladı ama ortamda iyice gerilmeye başladı kalabalıktan dolayı.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

chatten daha sonra baktım adam birkaç kere azmoya aynen şöyle demiş;

-hey this place is full, leave please
-???
-we hunt here, leave

bura benim eniştemin demek gibi bişe yani[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

haha ben daha henüz böle ricaları dinleyen bi adam görmedim oyunda demek ki onlar bu serverları bilmiyor. neyse olay biraz kötü olmuş adamlar bizden cıkmamızı rica etmişler ve bide üstüne onları öldürmüşüz:) sanırım kara listeye girdik:P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

eğer orda onlar camplamışlarsa sizin çıkmanız lazım veya dalıp öldürceksiniz spot u almak için..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

bence öyle bir şey lazım değil
yani tamam kimsenin savaştığı şeye saldırılmaz, lootuna konulmaz vs de bir odada 6 spawn var bunu makul sınırlarda bölüşmekte bir gariplik yok yani

6 spawn olan odada eğer o spawnı çok rahat halledebilecek bir gurup varsa da eyvallah, orada bulunmanın da anlamı ollmaz, ama eğer bu odada 3 eleman burası bizim çıkın diyosa bi tarafımla gülerim ancak, ki biliyosunuzdur o spawnları, 2 orc sniper 2 orc warrior 2 eye 2 de skeleton olan bir odada o 3 kişi zaten öyle kolay avlanamıyo

şimdiye kadar ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım ben, kamp alanına saygılı olmak başka bir şey, mantıksız dışı bir şekilde insanları kovmak başka bir şey, bir de diyelim hakkaten yapmamanız gereken bir şeyi yaptınız, uyarı olarak önce bir kere vurursun, dikkatini çekersin, baktın anlamıyo devam edersin

azmo olduğu yerde duruyo noluyo ya diyodu sürekli :p tabi biz normal chati göremediğimiz için anlam veremedik ama ben en az 4-5 vuruş saydım adam çatur çutur girişti baktık adam ölecek (ki öldü zaten heh) biz de katıldık mücadeleye[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

şansınıza guruyla bana denk gelmemişsiniz[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"

[Bu mesaj Mighty_THoR tarafından 07 Nisan 2004 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şansla alakası kendi campladığımız mekanaa gelen adam güzellikle ayrılmazsa bizde keseriz işin güzelliği 3 er tankı üstüste koyup ikimizde kesebiliriz[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

bizim kampladığımız odaya girseydiniz ölmüştünüz demek istiyorum[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

bartzta oynarsak sizinle aynı av alanında karşılaşma ve ölme olasılıklarımızı tartışırız bi ara :)

ama ayrı serverlardayız
önce şanslısınız diye giriş yapıp sonradan 3 tankı keseriz falan demenin konuyla alakasını halen anlayamadım
kafam basmadı sanırım[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

pop sn hangi serverdasın? bide niye barztda açmadınız ki karakterinizi? hep birlikte oynardık işte, anlamıom yani nedir bu ayrımcılık, kımıl zararlısımısınız? kımıl kımıl.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
$i=0;
while($i<40) { echo "Bi gün Deniz Seki ile tanışacam"; $i++; }
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi bartzta başladım
ayrımcılık degil zaten

ama cok kalabalık yarım saat girmeye ugraşmak deli ediyodu
bartzta 15 DE char vardı yani hoşumada gidiyodu

ama bi zevkle oyuna girmeye çalıştıgında surekli failed bidi bidi yazinca hevesi kaçıyodu insanın

zaten test diye pek dikkate almadım
oyun çıkınca aynı serverda oluruz :)[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

ama bu karekterler testten sonrada kalicak pop? biz lvl40 oldugummuzda sen lvl 15 filan olucan o durumda kotu..
ben oyuna giiom atiom afkya ne zaman donersem dvam eidom shu an 20 oldum kosuoz bi yerelre bakalim..
ayni alanda kapsitigimiz cok adam var bizimde helede lvl 20 magesen isin dahada kaislio cunku her mage fireball akst edio 4-5 npcye arada seninkiler kaynio yaa sen kaynatiosun ondan sonra baslio ks tartismaari ben lirein kesiom catir catir 5-6 sini ustuste :O Bartz rule tamam kalabalik ve zor girilio ama iste..[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 07 Nisan 2004 15:42 tarihinde demiş ki:
yapamaz

nereye yapamaz?

bi mage gitsin bi tain zombie ye poison atsin cani bi gidim kalinca lvl 1 mage wind strike atsin attack fail olur 1 dmg verir o 1 dmg le bvutun xp yi alir cunku poison dan xp alinmiyor bu 1

2nci si xp dagilimi eşit oluyor lvl 15 grubuna lvl 8 eleman girdi onun aldigi xp ile bizimkiler ayni...

lvl 60 bi güçlü tank blood queen keserek birisine cok rahat pl yapar[signature][hline] Mystry

Xne LvL 11+ Dark Mage of Erica

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...