Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trade

Peka

Öne çıkan mesajlar

trade falan yapsak kendi aramizda ?
ben mesela eldrich dagger satarım isteyen makul fiyattan :)
şindi balima sword of solidarity aldım birinden 9k ya acıdı verdim adam artık
15k dan falan gidiyor bu kadar param var noolur bab kenk yaptım verdi herif[signature][hline]fizban, 16 February 2004 19:46 tarihinde demiş ki:
türkçe'min de, ingilizce'min de kuşağıma göre hayli hayli iyi olduğunu göz önüne alınırsak,
Sosyal ağlarda paylaş

kendi aramizda yawash olur dicem :P bence insanlar neye ihtiyaci oldugunu yazsin
kactan alacagini ne zaman'a kada alacagini
neler sattigini deil :P
aldiklarina ben aldim desin kasmayalim
ben cuce char varmi merak ediorum bir cok amden toplamaya basladim maden ve ozel itemler esyalar/zirhlar icin[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

bende relic of saints arıyorum[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

bow of forest en aşağı 150 k
hunting bow 60 k
broad 14 k
longda 120 k
iyi bi sette 100 k

3 k ya sana bişi yok anlıycan :P[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

hehe
ya zaten ben wooden seti bi bok sanmistim
lin.warcry.com da 190 bonus hp verir yazmış lavuk
bende oyunda armory de fiyatına bakmadan 40k falan tahmin etmiştim meğerse 55hp bonusu var ve ar'ıda boktanmış
aldım zaten 14kya fullset
boktan ama
sen bana güzel bi set al :P
Sosyal ağlarda paylaş

Cursed Set satilir :P
Tunic: Market 75 bende 70 :P
Hose : Market: 46 bende 42 :P

http://lin.warcry.com/index.php/content/db_php/armor.php?type=chest&list=&sh=Cursed&grade=

url kasmak sux :p
note: taam kendim dediydim :P sattiklarimizi yazmayalim diede .p yabanciya gitmesin durumlari :P
[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 07 Nisan 2004 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde Saglam bir Bow a ihtiyacım var Bartz'da 50K para oldu elimdeki bow 10 - 12K bukadar param var 150K dediginiz o bow u alabilirim onla daha rahat para kasıcagım için eger daha çok para istiyorsanız bow a parayıda 1 hafta içinde temin ederim. Saygılarla Elf Sehri yakınlarındayım Name : Sjina.[signature][hline]Once, ßleeding is in My Own ßlood, Cant Help it.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...